Mamatë seksi italiane, në një kalendar 12 muajsh

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
ry_1006904__ImageGallery__imageGalleryItem_2_image.jpg

Edhe këtë vit mamatë italiane janë kthyer në protagoniste në një kalendar. 12 muaj bukurie me imazhet e finalisteve të “Miss Mamma Italiana” e ideuar nga Paolo Teti. Protagoniste e muajit janar është 44 vjeçarja Daniela Grossi nga Rimini. Në muajin shkurt është 27 vjeçarja Genny Bianchini nga Istrana ndërsa në muajin mars pozon 29 vjeçarja Jessica Taçhi nga Faenza. Në muajin prill paraqitet 30 vjeçarja Sara Vidos nga Camposampiero; në muajin maj është 42 vjeçarja Manola Canonici; në muajin qershor pozon 37 vjeçarja Veronica Nicoli nga Agropoli. Në faqen e muajit korrik është 37 vjeçarja Raffaella Spenga nga Modena dhe në gusht pozon 27 vjeçarja Elena Frigo nga Vicenza. Muajit e vjeshtës nisin me shtatorin ku pozon 30 vjeçarja rezidente në Torino Laura Dauksyte. Imazhi i muajit tetor është Barbara Zerbini 32 vjeçare nga Bolonja ndërsa nëntori është 39 vjeçarja Tiziana Pinna. Kalendari mbyllet me dhjetorin ku pozon 41 vjeçarja Norma Usai nga Cagliari.

janari.jpgry_1006904__ImageGallery__imageGalleryItem_1_image.jpg


ry_1006904__ImageGallery__imageGalleryItem_0_image.jpg

ry_1006904__ImageGallery__imageGalleryItem_3_image.jpg

ry_1006904__ImageGallery__imageGalleryItem_4_image.jpg

ry_1006904__ImageGallery__imageGalleryItem_5_image.jpg

ry_1006904__ImageGallery__imageGalleryItem_7_image.jpg

B;lajmifundit
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mamatë seksi italiane, në një kalendar 12 muajsh

Hey ka mama me te bukura.. keto me tremben!
 

Quku

Marakli Krapit
Pe: Mamatë seksi italiane, në një kalendar 12 muajsh

nqs quhen kto seksi une sdo baj ma seks :p
 
Top