Lajme nga futbolli .

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

E**A**

Antarë i Respektuar
Ene un tek Milani im . Besoj qe do ja grisin "trikon" atalantes 😎

Besoj se ke kjo ndeshje vendoset titulli.

Kuri Inter vs Atalanta doli 0-0 dhe në lojë për titull ishte edhe Napoli, Napoli bëri një deklaratë të rrallë:

 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Besoj se ke kjo ndeshje vendoset titulli.

Kuri Inter vs Atalanta doli 0-0 dhe në lojë për titull ishte edhe Napoli, Napoli bëri një deklaratë të rrallë:

Aq na duhen 4 pike ne

Atalanta po lufton dhe per veten e saj qe te hyje ne europe kshuqe do jet nje ndeshje 🔥
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Milan bëri super ndeshje sot, veçanërisht goli i dytë ishte super. Inter nuk po e ndjek por po shoh që vajti 0-2.

Kampionati vendoset javën e fundit.
Sasuolo ka ekip të mirë 😁
 
Top