Lajme nga futbolli .

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Asnjehere s'do e kuptoj tifozerine. Por mvjen mire qe u riaktivizu fuqishem xhelo 🤣🤣
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Me tifozeri asnje her nuk thuhet do humbasim ✌️ 😀😀
Ti fol sa t dush ama si tifozeri qe jeni ju interistat apappapaa flisni me superlativa por jo me kemb n tok 🤣 si ka munci eee te njeten metode keni krejt si tifozeri 🤣🤣🤣
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Ti fol sa t dush ama si tifozeri qe jeni ju interistat apappapaa flisni me superlativa por jo me kemb n tok 🤣 si ka munci eee te njeten metode keni krejt si tifozeri 🤣🤣🤣

Ju erdhi zoni juve.
Kishit vite që rrishit squk 😁

🤣🤣

 

E**A**

Antarë i Respektuar
Cdo ekip ka ate tranzicionin e vet kshuqe 🤷🏻‍♂️

Kush esht kjo qe mka kthy shpinen kshu 😜🤣

Di unë.
Tifoze e Milanit do jetë.
Nga këto me hir apo me pahir.
Se kshu i keni tifozet ju Milanistët 😁🤣
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
- Ç’a bën një Milanist kur fiton kampionat, kupë Itale, Champions?!

- Fik PlayStation dhe bie të fle gjumë 😁
Pa le kur fiton superkupën e Evropës e hedh playstarion nga dritarja 😂😂
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Kush e ka bo këtë videon?! 🤣
Juventinet se skishin pun tjeter 🤣

- Ç’a bën një Milanist kur fiton kampionat, kupë Itale, Champions?!

- Fik PlayStation dhe bie të fle gjumë 😁
ore se esht e turpshme te flasi nje interist per milanin ... jeni ne terezi a si e keni hallin 🤨
E kan ber Bilanistat po rri mos i thuaj gje se @Xhelozi esht akoma ne extazy akoma nga fitorja e djeshme 😂😂
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Juventinet se skishin pun tjeter 🤣


ore se esht e turpshme te flasi nje interist per milanin ... jeni ne terezi a si e keni hallin 🤨

1. Mëso si jeni kok më kok
2. Inter nuk ka ron noi her në Serie B 😁

FCADC2A2-ABE2-4B6F-A673-5AAB2D416703.png
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Të dolën llafet atë ditë se edhe Arsenal filloi dishezën.
Të shohim ça çudirash do bohen sot 😁
Ehhpo nrm se ska terezija per kampione arsenali po he

Kshu i mendojn un kto ndeshje sot
Chelsea X
Milani X
Sevilla 1
Leipzig 1
Reali 2
Borusia 1
Benfika 1
Psg 1
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Ehhpo nrm se ska terezija per kampione arsenali po he

Kshu i mendojn un kto ndeshje sot
Chelsea X
Milani X
Sevilla 1
Leipzig 1
Reali 2
Borusia 1
Benfika 1
Psg 1

Për Milan thu X që të fitojë 😁 Se kshu e ke ti.

10 vjeçarin e ardhshëm topi i artë do jetë Mbape vs Haland.
 
Top