LAJM I FUNDIT/ Aksident në Korçë, dyshohet për tre viktima

WxP

Staf në FV.AL
KORÇË Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në aksin Korçë-Kapshticë ku dyshohet se kanë humbur jetën tre persona. Gazetarja Lorena Kodra raportoi për “BalkanWeb” se aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:30 në afërsi të Kapshticës. Dy gra dhe një fëmijë dyshohet të kenë mbetur të vdekur. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në […]

The post LAJM I FUNDIT/ Aksident në Korçë, dyshohet për tre viktima appeared first on Balkanweb.com - News24.
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 1 12.5%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 4 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Engjulli im.

  Votat: 2 25.0%
 • 5-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 6-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top