Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Themelues
Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Fituesi i sivjetmë i konkursit prestigjioz “Mister Bota” quhet Rohit Khandelwal, Indiani është i pari përfaqësues i këtij vendi që e fitoi këtë titull shumë të lakmuar.

bukuroshi-1_1477590684-9485137-300x181.jpg


bukuroshi-1_1477590684-9485137.jpg


bukuroshi-2_1477590684-9577381.jpg


bukuroshi-3_1477590683-1095401.jpg


thealbanian
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Marshalla...shpatllat dhe gjoksi jo keq :p (vetem nje foto mikroskopike arrij te shoh)
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Marshalla...shpatllat dhe gjoksi jo keq :p (vetem nje foto mikroskopike arrij te shoh)

ahhahahaahhaha Leg kur e postova thash ta thirri Legen njehere ta pyes,;-a eshte me i mire se Enrikos ky? :p

pse ste dalin foto mi jane tre copa .
ja shiko te dalin ketu;

bukuroshi-2_1477590684-9577381.jpg


bukuroshi-1_1477590684-9485137.jpg
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

ahhahahaahhaha Leg kur e postova thash ta thirri Legen njehere ta pyes,;-a eshte me i mire se Enrikos ky? :p

pse ste dalin foto mi jane tre copa .
ja shiko te dalin ketu;

bukuroshi-2_1477590684-9577381.jpg


bukuroshi-1_1477590684-9485137.jpg

Hahahah Enrikja eshte Latin lover moj...ku krahasohet ky me Enriken :p
Fotot s'me dalin...dalin ca kshu si kuti te vogla blu me pikepyetje ne mes.
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Hahahah Enrikja eshte Latin lover moj...ku krahasohet ky me Enriken :p
Fotot s'me dalin...dalin ca kshu si kuti te vogla blu me pikepyetje ne mes.

Po ste doli e kjo foto ketu,merre emrin copy e ik kerkoje google hahahaha :p

Rohit-Khandelwal.jpeg
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Me I bukuri ne bote nje Indian??
Pike e zeze
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Po u futem ne brisk, e fitnesera e kremera etj... dalim super pjeshka te gjithe.

Dikush atje ne fund te salles mund ta ngre doren dhe te thote... pfff sa xheloz ky Averi.

Une xheloz?! Ja ku i keni fatket si dukej tre vjet me heret. Ju lutmi.

RK-transformation-428x428.jpg
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Bobo avero.....me i bukur o cuni lemes (per ata qe e njofin) lol
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Bobo avero.....me i bukur o cuni lemes (per ata qe e njofin) lol

U bo ky indiani. Qy!

p.s. nje leme e njoh une, por ka vetem goca :p
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Jo jo o Lemja tirones....se njef ti po rri urte

Dy kane qene ne tirone Lemja dhe Kizi pazarit (Leme bardoja dhe kizi loren)
Ky indiani sinqerisht me hapu veshkat...se barku me duhet
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Na mort t'ligat
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Duhet me ja vene synin ndonje Indi se qenkan mjaft te mire :p ... tek ajo foto me kemishe sidomos...oj nene oj nene larg se njerez jemi edhe gabojme lol
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Duhet me ja vene synin ndonje Indi se qenkan mjaft te mire :p ... tek ajo foto me kemishe sidomos...oj nene oj nene larg se njerez jemi edhe gabojme lol

Boj kujdes se nota eshte e tligut lool
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Boj kujdes se nota eshte e tligut lool

Edhe dita edhe dita,se mendje eshte ajo edhe fluturon..spyet per oren :p

Aman ore qe placi ,pse vetem per ju eshte kjo bote lol

Edhe ky Arabi bukur i paska lyer syte :p
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

N'shkoder normal ku tjeter :p
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Ohhh ky per te qene eshte bombon hahahaha,i keni inatin ndaj flisni keq per te :p
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Se si behen keto gocat e forumit . Shume bukurosh indiani , nuk ka pse te xhelozohet dikush per bukurin qe ia ka dhuru Zoti.
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

nuk duken keq ,por me shum duken te bukur si gjini femrore..

Mashkulli duhet te ket tipare te mashkullit serjoz dhe terheqes .psh si kta dy...


murat-yildirim.jpg


maxresdefault.jpg
 

Attachments

 • murat-yildirim.jpg
  murat-yildirim.jpg
  28.3 KB · Shikime: 0
 • maxresdefault.jpg
  maxresdefault.jpg
  39.2 KB · Shikime: 0
 • murat-yildirim.jpg
  murat-yildirim.jpg
  28.3 KB · Shikime: 0
 • maxresdefault.jpg
  maxresdefault.jpg
  39.2 KB · Shikime: 0
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Se si behen keto gocat e forumit . Shume bukurosh indiani , nuk ka pse te xhelozohet dikush per bukurin qe ia ka dhuru Zoti.

thuaj me konkretisht per kë gocat e ke fjalen? Cfare don te thuash me gjeresisht?

personalisht i vleresova ashtu siq jane te bukur (në temë), por asgje me shum....
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Mua me pelqejne ata qe kane shikim qe te ben me djerse te ftohta jo keshtu , shume I njome :p
 

Attachments

 • maxresdefault.jpg
  maxresdefault.jpg
  39.2 KB · Shikime: 0
 • maxresdefault.jpg
  maxresdefault.jpg
  39.2 KB · Shikime: 0
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

thuaj me konkretisht per kë gocat e ke fjalen? Cfare don te thuash me gjeresisht?

personalisht i vleresova ashtu siq jane te bukur (në temë), por asgje me shum....

Per ty nuk e pata fjalen ! Rri shlir .

Ku dine femrat cka eshte mire :)

Nje dite ne autobus I shikojsha cunat e katunit shume te bukur . Edhe ne shqiptaret jeni race e bukur , vetem na nevojitet publicitet ne bote .
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Une dua kete <3

enrique-iglesias-chapman-baehler-umg-billboard-650.jpg
 
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

..............
 

Attachments

 • WP_20160216_002.jpg
  WP_20160216_002.jpg
  16.3 KB · Shikime: 97
Redaktimi i fundit:

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 1 12.5%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 4 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Engjulli im.

  Votat: 2 25.0%
 • 5-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 6-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top