• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush tha qe Toka është rrumbullaket??

orakulli

Anëtar i Respektuar
Me formen e tokes esht mare anatomia e mos ja fusni kot,se pa na qorollisni e nuk dime vertet se kush shkence po meret sot..E kan pas mire ata..te paret tane .I rras ne një liber te gjitha,zgjidh një emer çfarë te duash per ate,e pun e mbarum.
 

alfonci

Veri investigatio
Ka te drejte "shkencetari" LOL

një tjeter SHEIK kishte dale para disa ditesh ne një emision televiziv satelitor kur pretendonte me te madhe qe femrat duhet te mbulojne njerin sy, per te parandaluar lyerjen e tyre me rimel (mascara). ahahahha

çfarë degjon sot, viti 2008 LOL LOL LOL
është viti i 18-te per njerez te tille...LOL LOL LOL

Asgje me shume sesa vertetim i thejnes se A.Ajnshtajnit qe injoranca e njeriut nuk ka fund. Me vjen keq kur degjoj per "perralla" te tilla dhe qe njerezit ju besojne verberisht.
 

Dreamer

Anëtar i ri
Eh, duket se ky shkencëtar është vonuar paksa me teorinë e tij, e kanë patentuar shpikjen shumë më herët. Siç duket, i ngrati, nuk paska dëgjuar për Teofilin nga Antiokia, Irenejin, Tertulijanin, Metodin, Teodorin nga Mopsuestie, Atanazin i Aleksandrisë, Diodorin e Tarzusit, Epifanin nga Salamisi etj. etj. Krejt këta shekuj më parë i kanë rezervuar të drejtat autoriale.

Hmmm... plagjiaturë!!!
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Kush tha qe Toka është rrumbullaket??

Kemi edhe një rast tjeter qe toka nuk leviz. është Dielli qe sillet rreth Tokes. Teologu islam kunder G. Galilei te mesjetes.

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kush tha qe Toka është rrumbullaket??

Dreamer ishte ai qe ua mbylli gojen, sillni video sa te doni. Gjynah qe anetare si Dreamer, Alko nuk gjinden ketu, me 3 poteza Mat benin.
 
Top