Krijimet Letrare~Tetor-21

A` ka ngele kund rrotull ndonje votues tjeter?!
 
Tushee @Ledia ku eshte vota jote ketu?! :love:

PErshendetje te gjitheve!
PEr te gjithe ata qe akoma s`kane votuar,jemi ketu, me ju! :))
 
Nese ka ndonje vote tak tuk,diku me ndonje cep,ju presim!
Mos harroni jemi ne dy ditet e fundit te mbylljes se sondazhit!!
Flm!
 
Mire se erdhe vjeshte

Sa ngjajmë unë dhe ti ,rrebeshet tona i mbajmë në gji ,si une edhe ti.,pastaj plote ngjyra shpirtin e veshur, shpresojmë.Ndiej paqen në shpirt,dhe jam gati ...gati ti lë të ikin gjethet e mija,jam gati të prehem për të rilindur. Vjeshtë ti mi trazon kujtimet, por më sjell paqen e munguar ,duke ma mbushur shpirtin plote .Mirë se erdhe Vjeshtë ,po të prisjaa....

Dhe si e keni lene, ate qe pershkruan vete jeten tone, perlen e ketij muaji pa nje kokerr te vetme bre Zhuga (kromeza) ju rent mu aty.
 
PErshendetje te dashur anetare! :))
Ja ku erdhi dhe momenti final i konkursit,ku njihemi me emerat e krijuesve tane!

Krijimi fitues eshte krijimi ; 11-Cudi!
Shkruar nga @NeVertiti!
Urime NEV!
Dhe flm te gjithe votuesve dhe komentuesve! 🤗

Vazhdojme me prezantimin e krijimeve te tjera!

1-Rrugen kam humbur per te ti, e di…. @Monique ! 🤗

2-kjo stine eshte kujtesa jone- @Soulmind ! 🤗

3-Vetja... @ZHIGO ! 🤗

5-Zemra e ftohtë @Loverboy ! 🤗

6-Qe pa gdhire. @Frank kinezi ahahhahaha. se sdi si me ja ba emerin tag. 🤗

7-Mirë se erdhe Vjeshtë . @Bebw !🤗

8-Pa fjalë! @LeVoyageur ! 🤗

10-Vjeshta, stina që më kthen pas në kohë. @Vajza !🤗Duke ju falenderuar perzemersishte te gjitheve,per dergimet tuaja dhe mbeshtetjen tuaj!
Ju pershendes dhe ju mirepres ne konkursin e radhes!
Flm dhe njehere!!
 
Urime Nev ♥️😘
 
PErshendetje te dashur anetare! :))
Ja ku erdhi dhe momenti final i konkursit,ku njihemi me emerat e krijuesve tane!

Krijimi fitues eshte krijimi ; 11-Cudi!
Shkruar nga @NeVertiti!
Urime NEV!
Dhe flm te gjithe votuesve dhe komentuesve! 🤗

Vazhdojme me prezantimin e krijimeve te tjera!

1-Rrugen kam humbur per te ti, e di…. @Monique ! 🤗

2-kjo stine eshte kujtesa jone- @Soulmind ! 🤗

3-Vetja... @ZHIGO ! 🤗

5-Zemra e ftohtë @Loverboy ! 🤗

6-Qe pa gdhire. @Frank kinezi ahahhahaha. se sdi si me ja ba emerin tag. 🤗

7-Mirë se erdhe Vjeshtë . @Bebw !🤗

8-Pa fjalë! @LeVoyageur ! 🤗

10-Vjeshta, stina që më kthen pas në kohë. @Vajza !🤗Duke ju falenderuar perzemersishte te gjitheve,per dergimet tuaja dhe mbeshtetjen tuaj!
Ju pershendes dhe ju mirepres ne konkursin e radhes!
Flm dhe njehere!!
Urime e dashur @NeVertiti ❤️
 
PErshendetje te dashur anetare! :))
Ja ku erdhi dhe momenti final i konkursit,ku njihemi me emerat e krijuesve tane!

Krijimi fitues eshte krijimi ; 11-Cudi!
Shkruar nga @NeVertiti!
Urime NEV!
Dhe flm te gjithe votuesve dhe komentuesve! 🤗

Vazhdojme me prezantimin e krijimeve te tjera!

1-Rrugen kam humbur per te ti, e di…. @Monique ! 🤗

2-kjo stine eshte kujtesa jone- @Soulmind ! 🤗

3-Vetja... @ZHIGO ! 🤗

5-Zemra e ftohtë @Loverboy ! 🤗

6-Qe pa gdhire. @Frank kinezi ahahhahaha. se sdi si me ja ba emerin tag. 🤗

7-Mirë se erdhe Vjeshtë . @Bebw !🤗

8-Pa fjalë! @LeVoyageur ! 🤗

10-Vjeshta, stina që më kthen pas në kohë. @Vajza !🤗Duke ju falenderuar perzemersishte te gjitheve,per dergimet tuaja dhe mbeshtetjen tuaj!
Ju pershendes dhe ju mirepres ne konkursin e radhes!
Flm dhe njehere!!
Me ate mendjen time gjasme intuitive asnje autor nuk paskam gjetur😁


Komplimente Nev, nuk eshte aspak "çudi" qe fitove😁
👍
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Nje veshtrim, nje dashuri.

  Votat: 5 21.7%
 • 2-Agim shpërthyes

  Votat: 2 8.7%
 • 3-Për të voglën

  Votat: 1 4.3%
 • 4-Qiriu pa fjalë

  Votat: 4 17.4%
 • 5-Për të satën herë ….

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Tik tak.

  Votat: 3 13.0%
 • 7-Nuk je më vetëm.

  Votat: 6 26.1%
Back
Top