Krijimet Letrare ~ Qershor '22

Krijimet Letrare ~ Qershor '22


  • Totali i votuesve
    25
  • Poll closed .

No_Sens

Antarë i Respektuar
Si Lektor matematike me ka mbetur nje problem pazgjidhur.
Tek shkrimi qe votova ky djali ja paska shtyp rrushat babait mesa lexoj. Lind pyetja: Dashni si beni ju pas kesaj? :p:p:p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ka me vota?! :D
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Jemi në ditët e fundit Sole dhe durimi im po humbet 🤣,kur do na i tregosh rezultatet ti?! Apo si Nevi 🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jemi në ditët e fundit Sole dhe durimi im po humbet 🤣,kur do na i tregosh rezultatet ti?! Apo si Nevi 🤣
Kur te mbyllet.
di vetem qe une nuk fitoj kete muaj 🤣
 

Rrugetari1F

Antarë
TE gjitha keto krijime jane te mbrekullueshme. Me vjen cudi qe shpirti i brishte i krijimit poetik akoma pulson ne kete kohe te vrazhde! Pelqej 6-en!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Dhe dy dite keni kohe me votu :D
T'a dini!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Pershendetje miq!

Erdhi momenti te njihemi me fituesit. Fitues per kete muaj shpallet poezia: NE T'DY! nga anetari yne simpatik @Xhelozi iiiiiii :giggle::giggle: Urime Xhelo dhe urojme te te lexojme perhere!
tumblr_niqsfyQNHI1smcbm7o1_250.gif


Cmimi dyte pasohet nga Krijimi : Qesh o vogelushi mamit nga anetarja dhe mami mrekullueshem @TinkyPinky :love:Urime e dashur!
clapping-applause.gif


Cmimi i trete vijon me anetaren energjike @Hilarious me poezine: Bekim :giggle: :love:dhe
ezgif.com-gif-maker (1).gif

@Soulmind me miqesine e saj "te harruar"(me demek), "Dje miq, sot të harruar!" 😁
tumblr_inline_mg1fme8s9k1rxl1gr.gifPoezia "Shkruaj", erdhi kete muaj e shkruar nga Adminia jone e mire, @NeVertiti :giggle::love:

HardtofindQualifiedDouglasfirbarkbeetle-size_restricted.gif


Dhe e fundit, por jo nga rendesia, me poezine "Në ëndrrën time" te krijuar nga @WxP enderruam te gjithe rreth asaj buzeqeshjeje!

ezgif.com-gif-maker.gif
Ju falenderoj per pjesmarrjen, per krijimet dhe per votat e komentimet!

main-qimg-4d90b5269bda6671d958b4e0a3daad4b


Deri ne muajin e ardhshim, mire u lexofshim neper tema te tjera! :)
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
@Desa ,@Lindii ,@Element u bera tag, sepse gjithnje me ju neper komente dhe mendime, ndihem sikur ne nje tavoline shoqerore , ku mund te diskutosh lirisht. Ndaj ndihem e vlersuar ne ato rrjeshta te thjesht te mite. Respekte! 🤗🤗🤗
 

Desa

Felix Culpa
S/M
@Desa ,@Lindii ,@Element u bera tag, sepse gjithnje me ju neper komente dhe mendime, ndihem sikur ne nje tavoline shoqerore , ku mund te diskutosh lirisht. Ndaj ndihem e vlersuar ne ato rrjeshta te thjesht te mite. Respekte! 🤗🤗🤗
Faleminderit e dashur dhe urime për vargjet që më rrëmbyen kësaj here 🌹

Urime @Xhelozi 🤗
Urime të gjithëve 🤗
 

Çobani

Antarë i Respektuar
Kur esht festivali rrales se do ta fitoj vete qingjat e keçat me ngordhshin po nuk e fitova.😏
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Pershendetje miq!

Erdhi momenti te njihemi me fituesit. Fitues per kete muaj shpallet poezia: NE T'DY! nga anetari yne simpatik @Xhelozi iiiiiii :giggle::giggle: Urime Xhelo dhe urojme te te lexojme perhere!
tumblr_niqsfyQNHI1smcbm7o1_250.gif


Cmimi dyte pasohet nga Krijimi : Qesh o vogelushi mamit nga anetarja dhe mami mrekullueshem @TinkyPinky :love:Urime e dashur!
clapping-applause.gif


Cmimi i trete vijon me anetaren energjike @Hilarious me poezine: Bekim :giggle: :love:dhe
Shiko fotografinë 1946938

@Soulmind me miqesine e saj "te harruar"(me demek), "Dje miq, sot të harruar!" 😁
tumblr_inline_mg1fme8s9k1rxl1gr.gifPoezia "Shkruaj", erdhi kete muaj e shkruar nga Adminia jone e mire, @NeVertiti :giggle::love:

HardtofindQualifiedDouglasfirbarkbeetle-size_restricted.gif


Dhe e fundit, por jo nga rendesia, me poezine "Në ëndrrën time" te krijuar nga @WxP enderruam te gjithe rreth asaj buzeqeshjeje!

Shiko fotografinë 1946937
Ju falenderoj per pjesmarrjen, per krijimet dhe per votat e komentimet!

main-qimg-4d90b5269bda6671d958b4e0a3daad4b


Deri ne muajin e ardhshim, mire u lexofshim neper tema te tjera! :)
Flm gjithve per votuesit dhe per pjesmarrsit dhe ata qe njohen shkrimin e sme votuan 😜 dhe ata qe me uruan e do me urojne me vone sapo tpin kafen e dyte 🤣
Urime solo per gjith kte pune qe po ben 🤗🤗🤗
Great Gatsby Movie GIF by Sony
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Doja tju thoja vetem: Stili i xhelozit ketu kete here, stili i Elhaid Cufit, Stili i njeres Donika Dabishevci po perqafohen shume. Mendoj sepse deri diku, prekin ate jeten e perditshme tonen. ^_^
Ishte risi kete muaj, dhe guximtare do thoja. Mendoj dhe Xhelo do e kete marre parasysh kete, qe dhe mund te benin shaka. hahaha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Doja tju thoja vetem: Stili i xhelozit ketu kete here, stili i Elhaid Cufit, Stili i njeres Donika Dabishevci po perqafohen shume. Mendoj sepse deri diku, prekin ate jeten e perditshme tonen. ^_^
Ishte risi kete muaj, dhe guximtare do thoja. Mendoj dhe Xhelo do e kete marre parasysh kete, qe dhe mund te benin shaka. hahaha
Po de po pate te njofshem ece para😝
Edhe pak do thuash si Kadareja🤪
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Urime @Xhelozi edhe pse shkrimi nuk me plq po hajt mo me te njofshme po shkon🤣🤣
Urime🤛
Qa ke qe je bo kuq nftyre e spo t shkon fort me at veshjen tende krej verdh prej xhelozije 🤣🤣🤣
Doja tju thoja vetem: Stili i xhelozit ketu kete here, stili i Elhaid Cufit, Stili i njeres Donika Dabishevci po perqafohen shume. Mendoj sepse deri diku, prekin ate jeten e perditshme tonen. ^_^
Ishte risi kete muaj, dhe guximtare do thoja. Mendoj dhe Xhelo do e kete marre parasysh kete, qe dhe mund te benin shaka. hahaha
Un se bras trunin fare kur behen shaka e kritika . Me vjen keq te kritikoje dikush qe sja ka haberin alfabetit 🤣
Urime @Xhelozi 😂
Ps: jo keq ë 😁
Toast Brinde GIF by Foxter Cia Imobiliária


Ju lumshin doçkat të gjithëve 👏
Urime dhe ti 🥉🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Po de po pate te njofshem ece para😝
Edhe pak do thuash si Kadareja🤪
Jo une nuk e them, se per ate pune E. Cufin s'e pelqej fare. Por, eshte mjaft i shitur si autor.
Sa per te njohur. Kam pershtypjen qe emrat kane qene surprize per te gjithe. 😁
 
Top