Krijimet Letrare~Nentor-21

iku muaji dhe nuk lexova nje analize /kritike pervec vetes dhe marles

muajin tjeter as votoj e as dergoj krijime , pfffff
 
iku muaji dhe nuk lexova nje analize /kritike pervec vetes dhe marles

muajin tjeter as votoj e as dergoj krijime , pfffff
u na marsh tkeqen. Ste pelqeu komenti im ty eeee

une do doja tlexoja nga Levi nfakt 1 kritike te mirefillte por ai se ben asiher 🙄
 
Un nuk bej kritike se jam edhe vet pjesmarrese 😁
Edhe ne jemi Dooda. Madje anetaret qe komentojne me shume ketu jane pjesmarres. 🤣 Prandaj dhe jemi sh aktiv. Lol

@Electra do doja 1 kritike teje meqe je shpreh se lexon shume.🤗
 
Edhe ne jemi Dooda. Madje anetaret qe komentojne me shume ketu jane pjesmarres. 🤣 Prandaj dhe jemi sh aktiv. Lol

@Electra do doja 1 kritike teje meqe je shpreh se lexon shume.🤗
Lol e kam lexuar “krijim “ jo kritike 😂😂 … mua me pelqen shum krijimi 7 ate votova . Njerzit shpesh gjejne veten ne shkrimet qe lexojne , dhe ate pelqejne , ate qe i pershtatet me shum . Kuzhdo ta ket shkruar 7 i lumte , eshte i qarte dhe i paster ne ndjenjen qe do te percjelli 👏🏻
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 4 28.6%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 7 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 2 14.3%
 • 4-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 5-Ne duart e kohes.

  Votat: 1 7.1%
Back
Top