Krijimet Letrare~Nentor-21

Spo hyj t'flas per spektatort ceshtjen burr gru por...
Meqe paske marr 2 vota them ta besh nja 6 muj pushim ta marresh veten me tmira 🤣🤣🤣
jalla more xhelo , po me ofendoke me stil :p
po ka here qe votohemi shume, ka here qe svotohemi hic , po kjo sdo te thote mos shkruash me
ik bej cicin tani lool te shkarkosh euforine :p
 
jalla more xhelo , po me ofendoke me stil :p
po ka here qe votohemi shume, ka here qe svotohemi hic , po kjo sdo te thote mos shkruash me
ik bej cicin tani lool te shkarkosh euforine :p
Champions League Reaction GIF by UEFA
 
Ç'i hapi pune vetes ky @Xhelozi 😆
Cfare justifikimi do nxjerresh tani kur te te tag-ojne tek blloku kujtimeve?! Se deri dje thoje nuk di te shkruaj 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

apo do e besh si ky @%^.^ qe shkruan perhere e kujtime nuk le qe nuk le 😆

@%^.^ je i taguar ketu🤣🤣
 
Ç'i hapi pune vetes ky @Xhelozi 😆
Cfare justifikimi do nxjerresh tani kur te te tag-ojne tek blloku kujtimeve?! Se deri dje thoje nuk di te shkruaj 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

apo do e besh si ky @%^.^ qe shkruan perhere e kujtime nuk le qe nuk le 😆

@%^.^ je i taguar ketu🤣🤣
Hehh ishte hera e pare dhe e fundit 😁
justifikim?
Do them qe ju du aq shum sa smund te nxjerr asnje fjale nga shpirti 😜🤣🤣
 
Qenkan prish taget prape.🤨
Ti shikon tage dhe atje ku nuk ka. imagjino sa te medhaja duken kur egzistojne vertet 🤣🤣🤣
 
Sikur letersia te merrte vleresimin qe i jap une keto dy muajt e fundit do te fitonte @Bebw
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 4 28.6%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 7 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 2 14.3%
 • 4-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 5-Ne duart e kohes.

  Votat: 1 7.1%
Back
Top