Krijimet Letrare~Mars-22

Krijimet Letrare~Mars-22


  • Totali i votuesve
    19
  • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pse eshte mbyllur votacioni?
PErshendetje @Lindiii !
Kerkoj ndjese per mos llogaritjen sakte te ditve te sondazhit,prandaj sondazhi qenka mbyllur dje ne dreke.
Ne fakt duhej te mbyllej sot!
Por pa problem vota juaj do i shkoje krijimit te pare!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
PErshendetje te dashur anetare!
Ja ku erdhi dhe fundi i muajit,momenti ku njihemi me autoret e krijimeve tona!
Krijimet fituese kete muaj jane dy.


Krijimi i pare shkruar nga @Desa ~Engjëlli im. 🤗 shume shume urime per Desen!
krijimi i dyte eshte shkruar nga @Lindiii ~ Nënë ! 🤗 Shume shume urime dhe per Lindin!~Krijimet pjese marrese vijojne si me poshte!

2-Nektari i k'saj bote. @NjeZePraneJush ! 🤗

3- E dashur nënë. @SunFIower 🤗​

4-E bekuar . @Lauri . 🤗

6-Aty ku fshehet qetesia! @Vajza .🤗

7-Nënë! @Bebw . 🤗

8-Nena. @ReNdEx . 🤗

9-Perkdhelja jote! @NeVertiti .


Duke ju falenderuar perzemersisht!
Ju uroj nje mbremje te kendshme ne vazhdim! 🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Shume urime Desa! ❤🥰
Shume urime Lindi!😊

p.s. Shume urime dhe @NjeZePraneJush qe rrembeu voten time.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
E bukur , e brishte , e brishte dhe e bukur
E embel, e hidhur .. e hijshme si flutur
Kurioze ne detaje , edhe kur nuk vlen
Me shan , me gjuan , me sulmon e urren
Me do , adhuron... me mat edhe hapin
Kur nuk jemi bashke , ma can shume t.rapin 😆
 

Desa

Felix Culpa
S/M
I lexova të gjitha disa herë dhe gjeta vetëm dashuri. E si mund të matet dashuria ndaj nënës, asaj që jep jetë, që më pas të votosh më të bukurën?
Pasi që kërkohet vota, me shumë vështirësi përzgjodha 9-Perkdhelja jote! Mbase nga fakti që më mungon përkëdhelja e saj, mbase, ….

p.s. mbase është i vetmi konkurs, ku nuk i a lejova vetes të bëj analiza drejtëshkrimin, apo stilin etj, etj,

Gjithësesi, suksese të gjithëve 👏
Një falenderim të shoqëruar me përqafim për të gjitha ndjenjat kushtuar nënës 😊
E kam thënë më lartë, e them edhe një herë: dashuria ndaj nënës nuk matet, ndaj të gjithë janë fitues. Vota ime për 9-Perkdhelja jote! @NeVertiti 🤗 nuk përcakton fituesin/en, por krijimin që e ndjeva më shumë 😊

Faleminderit juve që gjetët veten në dashurinë e thurur në vargje për Engjëllin tim 🤗

 

Desa

Felix Culpa
S/M
@Desa , per poezine jam shprehur ne koment, nuk kam çfare shtoj😀
Urime, thjeshte i mrekullueshm krijimi yt🤗
Urime edhe gjithe te tjereve!
Një falenderim është i paktë, krahasuar me ndjeshmërinë që më krijoi komenti yt ☺️
Thjeshtë mbeta pa fjalë 🤗
 

Lauri

Anunnak
Komplimente të dyve @Desa & @Lindiii 👍

Mua më tërhoqi n:3 "e dashur nënë".
Por nuk votova për motive që i thashë më sipër...kush shkruan për nënën është gjithmonë fitues 👍
 

Vajza

V.I.P
E bukur , e brishte , e brishte dhe e bukur
E embel, e hidhur .. e hijshme si flutur
Kurioze ne detaje , edhe kur nuk vlen
Me shan , me gjuan , me sulmon e urren
Me do , adhuron... me mat edhe hapin
Kur nuk jemi bashke , ma can shume t.rapin 😆
Kaloj 14 shkurti. Tema ishte për 8 marsin 🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E bukur , e brishte , e brishte dhe e bukur
E embel, e hidhur .. e hijshme si flutur
Kurioze ne detaje , edhe kur nuk vlen
Me shan , me gjuan , me sulmon e urren
Me do , adhuron... me mat edhe hapin
Kur nuk jemi bashke , ma can shume t.rapin 😆
ama ja heq ate Tapen ne fund, :p krijimi eshte shumeeee u bukur agapi.
 
Top