Krijimet Letrare~Mars-22

Krijimet Letrare~Mars-22


  • Totali i votuesve
    19
  • Poll closed .

SunFIower

Don’t touch!
Staf në FV.AL
Mod
Pse çuditesh ? - hodha mendimin tim, RESPEKT PER PERSONAT qe perdorin syzet per probleme shendetsore ! Per momentin gezoj shendet te plote ne drejtim te shikimit.
Po ca mendimi esht ky pa baza?
Emrat shfaqen ne fund e pervec asaj qe hap temen askush se di kush ka shkrujt ke!
Kshuqe mendimi yt hidhet poshte
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Ketu votojne per ate qe njeh, kjo eshte e keqja🤔
Jo të gjithë 🙂
Ja për shembull unë nuk e di autorin/en e krijimit që kam votuar 🤷🏻‍♀️
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Shikoni anen e mire.
Tema ka aktivitet 😊😁
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
@Lindiii Mirembrema!
Une mundem te garantoj ty dhe c`do derguesi ne kete konkurs me shkallen me te larte te ndergjegjes sime,qe asnjehere s`ka ndodhur as s`do te ndodhe te diskutoj emrat e derguesve me dike tjeter apo nje te dyte.
Tani nese ne si anetare nder vite njohim doren e shkrimit,apo japim mendimet tona qe ky apo ai krijim mund te jete i keti apo ati.
Ky eshte tjeter kendveshtrim dhe per kete nuk mund te bejme dicka si ane menaxhuese e konkursit.
Ju pershendes!
 

Lauri

Anunnak
@Lindiii Mirembrema!
Une mundem te garantoj ty dhe c`do derguesi ne kete konkurs me shkallen me te larte te ndergjegjes sime,qe asnjehere s`ka ndodhur as s`do te ndodhe te diskutoj emrat e derguesve me dike tjeter apo nje te dyte.
Tani nese ne si anetare nder vite njohim doren e shkrimit,apo japim mendimet tona qe ky apo ai krijim mund te jete i keti apo ati.
Ky eshte tjeter kendveshtrim dhe per kete nuk mund te bejme dicka si ane menaxhuese e konkursit.
Ju pershendes!
Neve, unë psh ju kam thënë ca miqve cili krijim është i imi që t'më votojnë 🤷
Vuaj për fitore konkursesh 😄
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Neve, unë psh ju kam thënë ca miqve cili krijim është i imi që t'më votojnë 🤷
Vuaj për fitore konkursesh 😄
Une se besoj qe do e beje.
Nese e ben,s`kam ca bej ahahahhahahahaha.
 

Lindiii

Antarë i Respektuar
@Lindiii Mirembrema!
Une mundem te garantoj ty dhe c`do derguesi ne kete konkurs me shkallen me te larte te ndergjegjes sime,qe asnjehere s`ka ndodhur as s`do te ndodhe te diskutoj emrat e derguesve me dike tjeter apo nje te dyte.
Tani nese ne si anetare nder vite njohim doren e shkrimit,apo japim mendimet tona qe ky apo ai krijim mund te jete i keti apo ati.
Ky eshte tjeter kendveshtrim dhe per kete nuk mund te bejme dicka si ane menaxhuese e konkursit.
Ju pershendes!
Faleminderit per msn,por nuk terhiqem nga bindjet e mija,nuk ke kam per ju sinqerisht! 🙏
 

Lauri

Anunnak
Nuk do votoj asnje .. sepse dashuria per nenen eshte sublime per secilin .
Pra jeni te gjithe fitues
E mendoj e unë këtë.. secili jep ndjenjën e ti emocionale. Nuk duhet të jetë një garë kjo 🙂

Këtë temën e krijimeve do e bëja pa vota... domëthënë pa garë. Pa fitues. Mjaftojnë emoji 🤷
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
PEr te gjithe ata/ato qe akoma nuk kane votuar,jemi ne 5 ditet e fundit te sondazhit!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Jemi ketej dhe ca dite!!
Per te gjithe ata qe akoma skane lexuar krijimet.
 

Lauri

Anunnak
Sado e pa vlerë qoftë një dedikim nga ana letrare dhe e krijimtarisë, kur aty futet fjala nënë, merr të gjitha vlerat që mund të ekzistojnë. Sepse ka emocion, ndjenjë, pasion, dashuri, pavarësisht se si shprehen nga ana profesionale.
Ndaj, të paktën në këtë temë, votën do jua jap të gjithave....kshu nuk lëkund fare rezultatin 🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
I joti është vërtetë?
jo. thjesht pashe qe kish me sh vota. Une thash qe sdo coja kete muaj qe kur e shprehe ti se mezi e prisje 😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Unë mezi po pres konkursin e fotove 😁
Ajo poezia "Engjëlli im" është vërtetë shumë origjinale 😊

Ah kete do e hap. Nuk e refuzoj dot, haha

I lumte kush e ka shkruar :D
 
Top