Krijimet letrare ~ Korrik 2022

Krijimet Letrare - Korrik 2022


  • Totali i votuesve
    17
  • Poll closed .

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Urime nevo dhe gjith pjesmarresve e pergezime dhe ty solo 😁
Haha
Sa te kem ty nuk e lej drejtimin une. imagjino cdo2 here ne muaj me pergezime 🥰🤩🤩🤩
 
Top