Krijimet e muajit Dhjetor 2020

Dhe ky muaj u mbyll dhe fituesi/sja eshte @AnaVie

Shiko fotografinë 1768641


Gjithashtu nje falenderim special i takon te gjithe autoreve / krijuesve
Faleminderit nga zemra per disponibilitetin.

Per muajin Dhjetor pjesemarresit ishin:

Apollogji ndaj nje endrre @LeVoyageur
Intermexo @Endrra
Lamtumire?! @Monique
Vallëzim nën shkëlqim dritash @Desa
Me ke Mua @ZHIGO
Shkelqe e ti @Lilo
Violine pa damar @sofia
Nje dite @Senseo
Konspiracion "real" @Frank
Faqja e kalendarit nderroi serish! @Soulmind
Zemer zbathur @moonshine
Gravitet hene @Baboon
Vezullim ndryshe @Didi


faleminderit dhe gezuar ,paci nje vit te mbare

shihemi ne emisionin e rradhes!
 
Urimet më të bukura për ty @AnaVie ?
Një urim i veçantë për @ZHIGO ? edhe një herë syri më ngeli te krijimi yt.

Një falenderim i veçantë për @MrCool që më dha votën e unë prisja zhdepjen n’dru ?

Urime të gjithëve për krijimet fantastike ?
 
Urime @AnaVie ????
@Monique i adhuroj shkrimet e tua ❤
@Baboon ke shume talent ? uroj ti marresh seriozisht keto shkrimet ?
Do vecoja dhe dy poezi qe me pelqyen 7 dhe 10 ...sidomos 7 ? do ishte zgjedhja ime e dyt ❤
 
Urime!

Si u shpall fituesi me barazim votash?!
(Anavie asgje personale me ty zemer,perkundrazi shume urime per shkrimin e bukur,por llogjika me duket e pasens)
Jam plotesusht dakort me ty @Ivy
Urime @Monique se un sjam fort rob i penes .:)

@Endrra ,@Lilo ,@Desa .:))

@Frank e votova dje se mu duk me i bukuri . Duket qe jam e fundit qe ja vura vetes pas 5 votave qe kisha marre .
pikerisht ate moment mori Moni voten e fundit ndaj i takon asaj trofeu.:p Plus
ishte nje shkrim i momentit e thjeshte nje premtim .
P.s Faleminderit kush me votoj me pak fjale ..:p
Edhe njehere urime Monique .
 
Jam plotesusht dakort me ty @Ivy
Urime @Monique se un sjam fort rob i penes .:)

@Endrra ,@Lilo ,@Desa .:))

@Frank e votova dje se mu duk me i bukuri . Duket qe jam e fundit qe ja vura vetes pas 5 votave qe kisha marre .
pikerisht ate moment mori Moni voten e fundit ndaj i takon asaj trofeu.:p Plus
ishte nje shkrim i momentit e thjeshte nje premtim .
P.s Faleminderit kush me votoj me pak fjale ..:p
Edhe njehere urime Monique .
Po e gzofsh mi .. a voton veten a te tjeret
. Crendesi ka .. mjafton pjesemarrja .
Se fundi secili ka te preferuarit e tij qe perpos votave, Spikat ne stilin e tij te paarritshem per te saten here .
@Baboon
 
Dhe ky muaj u mbyll dhe fituesi/sja eshte @AnaVie

Shiko fotografinë 1768641


Gjithashtu nje falenderim special i takon te gjithe autoreve / krijuesve
Faleminderit nga zemra per disponibilitetin.

Per muajin Dhjetor pjesemarresit ishin:

Apollogji ndaj nje endrre @LeVoyageur
Intermexo @Endrra
Lamtumire?! @Monique
Vallëzim nën shkëlqim dritash @Desa
Me ke Mua @ZHIGO
Shkelqe e ti @Lilo
Violine pa damar @sofia
Nje dite @Senseo
Konspiracion "real" @Frank
Faqja e kalendarit nderroi serish! @Soulmind
Zemer zbathur @moonshine
Gravitet hene @Baboon
Vezullim ndryshe @Didi


faleminderit dhe gezuar ,paci nje vit te mbare

shihemi ne emisionin e rradhes!
E pse s’fitove ti? Une e shpalla fituesen, me hile ?
 
Urime @AnaVie.
Pata sinqerisht vështirësi për votën.
Më vjen keq që vota ime s'boni diferencë veç e la balotazh.
Po ne nuk jemi si partitë politike nuk bojm llafe ?
@Monique urime e dashur ?
Urime të gjithëve për shkrimet ???
 
Anavi urime ..
.ndersa @Baboon djal .. se kuptoj pse i humb shkrimet ketu .. pse nuk shkrua? .. je shkrimtar i mirfillte kupton ?
Po e gzofsh mi .. a voton veten a te tjeret
. Crendesi ka .. mjafton pjesemarrja .
Se fundi secili ka te preferuarit e tij qe perpos votave, Spikat ne stilin e tij te paarritshem per te saten here .
@Baboon
E vlersoj shumë ?
Por varet si kap çakmoku (ajo shkëndija kur shkruan) do e besoje që kjo është vetëm gjysma e shkrimit që kisha në mëndje. Është jo i plotë por formati nuk ma lejon (madje qeshëm me @Monique se sa i gjatë është edhe kaq, lol mono rrofsh për redaktimin se harrova ?)
Doja ta përfundoja me një blog pasi të shpalleshin rezultatet... Por sdi sa do ja vlente. Sinqerisht unë nuk jam i kënaqur me ç'ka kam sjellë, (edhe nuk boj modestin me u llastu) sepse tjetër gjë kam në kokë...
Nuk du të kufizohem nga numri i fjalëve. Prandaj herë tjetër vetëm blog ?
P.S të falënderoj ndihem vërtet i vlerësuar ?
 
E vlersoj shumë ?
Por varet si kap çakmoku (ajo shkëndija kur shkruan) do e besoje që kjo është vetëm gjysma e shkrimit që kisha në mëndje. Është jo i plotë por formati nuk ma lejon (madje qeshëm me @Monique se sa i gjatë është edhe kaq, lol mono rrofsh për redaktimin se harrova ?)
Doja ta përfundoja me një blog pasi të shpalleshin rezultatet... Por sdi sa do ja vlente. Sinqerisht unë nuk jam i kënaqur me ç'ka kam sjellë, (edhe nuk boj modestin me u llastu) sepse tjetër gjë kam në kokë...
Nuk du të kufizohem nga numri i fjalëve. Prandaj herë tjetër vetëm blog ?
P.S të falënderoj ndihem vërtet i vlerësuar ?
Gooo djali .. ke aq talent sa as ti se di kete
 
Moss, moss kundershtooo se do pushkatohesh si une ??
Pushkatim?
Nuk hera e pare qe them mendimin tim.
Ashtu sic une jam e detyruar te pranoj mendimet e te tjereve,edhe pse nuk jane te pranueshme per mua,ashtu eshte cdokush te pranoj mendimin tim.
 
Shumë mirë që u rihap tema sepse kisha të shtoj diçka.
Urime edhe ty @Monique ?, sepse nuk e kisha vërrejtë barazimin e votave.
Pastaj, pse nuk mund të kemi dy fitues, apo tre, që e ndajnë vendin e parë?

@Ivy nuk është hera e parë që forumistët votojnë veten ?

@AnaVie prano vendin e parë të merituar pa sqarime, sepse nuk i ke borxh askuj më tepër ?

Kaq për moment.
 
Shumë mirë që u rihap tema sepse kisha të shtoj diçka.
Urime edhe ty @Monique ?, sepse nuk e kisha vërrejtë barazimin e votave.
Pastaj, pse nuk mund të kemi dy fitues, apo tre, që e ndajnë vendin e parë?

@Ivy nuk është hera e parë që forumistët votojnë veten ?

@AnaVie prano vendin e parë të merituar pa sqarime, sepse nuk i ke borxh askuj më tepër ?

Kaq për moment.
Per mua eshte hera e pare qe e ndesh?‍♀️
Kurdohere qofte,mendimi im nuk ndryshon .
 
Per mua eshte hera e pare qe e ndesh?‍♀️
Kurdohere qofte,mendimi im nuk ndryshon .
Dhe as që duhet të ndryshojë ❤️
Ishte thjeshtë një copë informate shtesë ?
 
 • Puç
Reactions: Ivy
@Baboon nnnnn po ti vetem per rremuj je kot nuk te them lomsh un ?‍♀️?‍♀️?????
Po ne jemi popull i lire me mire ja fusim vetes se tna e fusil te tjere apo se kishe per kte ????

Qe mos vazhdojn me polemikat a nuk e nderroni emrin e fituesit e te Bjem rehat ? Jo per gje po un skam faj qe e boni lomshi balotazh. lool

P.S @Endrra e paskan fshi postimin tend po ca na duhen trofete ne mi zemra . E kam then edhe e riperseris te miat jan biseda reale , mendime por jo krijime.:p
Ja kena lon rinise trofete .??

p.p.s faleminderit per urimet gjithsesi sado qe nuk jam fituesja lol
Nona shiko dje unë kot jom kujtu që ishte afati fundit...
Meqë do ta dish shkrimi që votova nuk ishte më i miri sipas mendimit tim.
Por ishte më i mirë se yti (gjithnjë opinioni im) ndaj sa të rrija pa votu, e votova.
Por s'di pse ndihesh keq kur @Monique të shpalli ty fituese.
Urime edhe mos e vrit menjen ?
Shkruaj sa më shumë nuk jemi as kritike arti, as fitojmë gjë me fitimet ?
Shkruaj pamvarsisht se ç'mendim kom unë apo kushdo ?
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top