Komento foton.

Ky eshte spostuar qe mos te digjen dhe ata 6 te tjeret qe eshte nje selfless act.
 
Ose ose “Ndonjehere eshte e rendesishme ne jete mos me ec ne vijë te drejte.”
 
_shmangu te keqes.
_mos u beje ortak me rob te kqinje.

FB_IMG_1574249908886.jpg
 
Pse vetem per mu? aty nuk jan tre kunja
sme duket i drejt interpretimi jot
shpeto lidhjen!
U keqkuptuam ateher.
Shkeput linjen ne rastin konkret.
Po un nenkuptoja lidhjen mes dy personave. nqs gjerat nuk ecin si duhet, me mire shkeputu para se te jete vone.

Besoj duket qarte tani.?
 
Komentoni foton:
- Dua nje burre perfekt.
- Egoiste.
- Pjese kembimi per burra.
20191125_195703.jpg
 
Ose nga egoizmi per ta montuar si ti leverdisi :p
Te gjitha sipas kendeveshrimit te vet.
(Moj me ke je ti me miun a ariun?!)
Beje rolin sikur femra eshte perfekte e do te ndreq dhe mashkullin,shuj se keshtu jemi ne,afer perfektes dhe te gjitha biles???,se u behet qejfi keture pastaj??
 
Te gjitha sipas kendeveshrimit te vet.
(Moj me ke je ti me miun a ariun?!)
Beje rolin sikur femra eshte perfekte e do te ndreq dhe mashkullin,shuj se keshtu jemi ne,afer perfektes dhe te gjitha biles???,se u behet qejfi keture pastaj??
Ktu eshte e bukura te pranojme qe sjemi perfekt :p
 
Hard work?

-Sado lule ti sjellesh,sado serenata ti kendosh ,po erdhe era parfum sekretareje,kembet nga dielli ti kthen shortja?????
Mos i trego te gjitha lere vend per elementin e suprizes. Qe kur ti vi mos te di nga i erdhi si qysh tek ??
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 9 32.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 9 32.1%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 10.7%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 2 7.1%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 7.1%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 10.7%
Back
Top