Komento foton.

M

Morfina

Hard work?

-Sado lule ti sjellesh,sado serenata ti kendosh ,po erdhe era parfum sekretareje,kembet nga dielli ti kthen shortja?????
Mos i trego te gjitha lere vend per elementin e suprizes. Qe kur ti vi mos te di nga i erdhi si qysh tek ??
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Lauri

Anunnak
@Senseo & @Ivy keni edhe nga nje post tjeter atje tek une. Sillini ketu se jane post te goditura ?
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Ah sa pune i duhet femres se shkret me u marr me mashkullin.Gjithe jeten ne kerkim te trurit te tij.Dreqi e mori nuk paska shenja ne asnje qelize.
 

Lauri

Anunnak
-zhgenjimi i nje femre.

-mashkulli gjithmone prob. per femren.

-dua nje burr me porosi vetem per okazione.

- E pa afte te beje nje burre, cofte edhe prej kaucuku.
 

Lauri

Anunnak
_Xhelozi?
_Perbuzje?
_Adhurim?
_Liri e tepruar?
_Modernizim?
_Shfrenim_shthurje?
_Shprese?


FB_IMG_1575467329255.jpg
 
Shikimi i tyre tregon pak xhelozi, pak adhurim e pak shprese.
Nese nuk do ishte keshtu ato do e injoronin.
Fakti qe i kane drejtuar shikimin do te thote qe dicka ka ngacmuar kureshtjen e tyre, dicka shume me teper se thjeshte nje shikim,
Sepse shume mire mund ta kishin pare me bisht te syrit nese nuk do ti pelqente.
I ka pelqyer ndaj dhe e kane pare.
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Daisy

Anëtar i Respektuar
Shikimi i tyre tregon pak xhelozi, pak adhurim e pak shprese.
Nese nuk do ishte keshtu ato do e injoronin.
Fakti qe i kane drejtuar shikimin do te thote qe dicka ka ngacmuar kureshtjen e tyre, dicka shume me teper se thjeshte nje shikim,
Sepse shume mire mund ta kishin pare me bisht te syrit nese nuk do ti pelqente.
I ka pelqyer ndaj dhe e kane pare.

imagjino ta shifnin me syte e nje mashkulli ?
 

Lauri

Anunnak
Shikimi i tyre tregon pak xhelozi, pak adhurim e pak shprese.
Nese nuk do ishte keshtu ato do e injoronin.
Fakti qe i kane drejtuar shikimin do te thote qe dicka ka ngacmuar kureshtjen e tyre, dicka shume me teper se thjeshte nje shikim,
Sepse shume mire mund ta kishin pare me bisht te syrit nese nuk do ti pelqente.
I ka pelqyer ndaj dhe e kane pare.
"Linguaggio del corpo" tregon gjithcka ne menyre spontane.
 

Lauri

Anunnak
‐Me trego me ke rri te tregoj kush je.
-Kshu eshte kur ju kalon kufirin gjerave.
-Delet kane frike nga ujku, por cobani i ruan qe ti haje vete.
-Ujku me cobanin jane nje.
FB_IMG_1575878309523.jpg
 

Lauri

Anunnak
Qeni eshte i ndjeshem ndaj nje fatkeqesie te pa pritur.?

FB_IMG_1576507157911.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
‐Me trego me ke rri te tregoj kush je.
-Kshu eshte kur ju kalon kufirin gjerave.
-Delet kane frike nga ujku, por cobani i ruan qe ti haje vete.
-Ujku me cobanin jane nje.
Shiko fotografinë 1704301
mos ixbesoni cdokujt qe ulet gju me gju me popullin. Sdi pse po mu kujtua Edi Rama keto dite. duke u hequr si popull i shkrete ama Edi dhe qeveria e tij jane ujqer
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
‐Me trego me ke rri te tregoj kush je.
-Kshu eshte kur ju kalon kufirin gjerave.
-Delet kane frike nga ujku, por cobani i ruan qe ti haje vete.
-Ujku me cobanin jane nje.
Shiko fotografinë 1704301
Mos shkel ne zonen e te ligjve,se do perfundosh si ata.
Cdo qenie e gjalle adaptohet nga ambjenti ku shkel.
Behu zot i vetes,se bota sehir te ben.
 
Top