Kjo modele shqiptare po synon ti bashkohet botes se kinematografise

tetovari85

Antarë
Pas një periudhe të gjatë mungese, modelja e njohur Adrola Dushi është kthyer në Tiranë.
Në një intervistë së fundi, Adrola është shprehur se përveç modelingut, po tenton të bëhet pjesë ekinematografisë, një pasion i shprehur edhe herë të tjera.
Ajo ka treguar gjithashtu se në gusht do të bëjë një pjesë të shkurtër për një film në New York dhe po e pret me padurim, transmeton TCH.

Në këtë film, modelja nuk do të ketë pjesë ku do të flasë, por imazhi i saj do të shfaqet në një pjesë të mirë të filmit.
m1_43.jpg
adrola-dushi-650x358.jpg
http://gazetainfopress.com
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top