Kërcënime nga PS? Gjonaj: Mohoj kategorikisht! Ç’presim nga OSBE

WxP

Antarë i Respektuar
Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka komentuar në studion e “News 24”, procesin zgjedhor të nisur prej orës 07:00. Gjonaj është shprehur se pjesëmarrja e ulët në votime nuk e shqetëson PS dhe kryeministrin Edi Rama, pasi sipas saj, nuk e vendosi mazhoranca që opozita të mos merrte pjesë në zgjedhje. “Ka një pjesëmarrje të […]

The post Kërcënime nga PS? Gjonaj: Mohoj kategorikisht! Ç’presim nga OSBE appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top