Kate Moss në marrëdhënie me një “vogëlush”?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kate Moss në marrëdhënie me një “vogëlush”?

1464684842kate.jpg


Nuk është aspak e çuditshme që përkrah Kate Moss të shohim meshkuj të rinj dhe simpatik, por ky i fundit është më i ri seç duhet pasi supermodelja përflitet të këtë nisur një romancë me një 18-vjeçar.

Për më tepër, djaloshi 18-vjeçar është djali i miqve të saj më të mirë, regjisorit të filmit “Love Actually” dhe partneres së tij Emma Freud.

Megjithatë ende asgjë nuk është e konfirmuar, ditët në vijim do të vërtetojnë nëse vërtetë Kate është lidhur me “vogëlushin”.

/ Top Channel

1464684961_kate1.jpg


1464684981_kate2.jpg


1464684990_kate3.jpg


1464685000_kate4.jpg


1464685008_kate5.jpg


1464685046_kate8.jpg


1464685056_kate9.jpg


1464685064_kate10.jpg
 

Monique

With or Without u
Titulli: Kate Moss në marrëdhënie me një “vogëlush”?

Do ta rrisi vet..ose ja kane lene prinderit ne kujdestari :p

I qajme hallin kalorsit se ju varen komet
 

perbenista

Anëtar Aktiv
Titulli: Kate Moss në marrëdhënie me një “vogëlush”?

Pse nuk lindem dreqin ne Amerike nja 10 vjete me vone se kemi lindur e ta kishim gjitone kete Kate M..... :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Kate Moss në marrëdhënie me një “vogëlush”?

Kur dhe nga sa ora i mba kurset kjo Katja?:hmm:
 
Top