Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
713569485lajmetari713569485.jpg


I dashuri i Jennifer Lopezit, valltari Casper Smart i ka treguar shokut më të mirë të tij detaje nga jeta dashurore me këngëtaren dhe aktoren e famshme.

“Ka trup të mrekullueshëm, duket më mirë se sa shumë vajza njëzetvjeçare. Në shtrat është e pangopshme, kurrë nuk ngihet seks”, i ka thënë në besim Casper mikut të tij.

Jennifer dhe Smart janë njohur para gjashtë muajsh, kur ajo e kishte angazhuar valltarin për turnetë e saj botërore.

Miqtë e këngëtares pohojnë se Jennifer me valltarin e ri vetëm argëtohet dhe se kjo e lidhje, e cila është vetëm e natyrës seksuale, nuk ka kurrfarë ardhmërie.
B:gjuhashqipe
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Pe: Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

Hallall i qofte cdo moment qe kalon mbi te :p Shnet ju befte ;)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pe: Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

hahahahaha,..kjo eshte yll...po ky kalama i keq e ka bere perralle grun e botes..:p,..
Mire qe eshte shprehur e ka tregu injorancene tij,.per cfare i sherben ai JL..normal per tjeter gje ska kapacitet ky..:p:p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Pe: Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

Kur te paguhesh per me vallezu duhet me lujt vallen cuno :p
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

Ca dmth "ngihet sex" ?!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pe: Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

Burrels,mesa duket ka qen gazetri i ketij perkthimi me origjin Gegnishte,.
Ngihet =Ngopet,.,.pamjaftushmeri,..ka etje..besoj sqarimi u be perafersishte ,.e kuptove..:):p
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

Tani e kuptova...po ku do ngopet Jenniferi me ate gay-n aman...Ajo do nja 20 si puna e atij :p
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

Ne konkurence eshte me kete çupken ketu me poshte qe vjet a parvjet dha nje interviste reth seksit dhe pangopshmerine.

170px-Megan_Fox_LF.jpg

Te mundohet JLO sa te doje, s'i afrohet dot jo.
 

Attachments

  • 170px-Megan_Fox_LF.jpg
    170px-Megan_Fox_LF.jpg
    10.7 KB · Shikime: 0

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Pe: Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

Siq duket graria ka fillu te beje gara kush e bene me shume :pP: O cuna mos mu ankoni me per papunesi :lov1:
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

Po te te lidhet me nje ''grua'' si pune kti kurr ska per tu ngop looool

Muk ngopet ujku me miza jo :p :p :p
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Titulli: Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

Ua kisha preferuar nje KALI ketyre te "pangopurave" :lol:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pe: Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

Sa paragjykues eshte instikti i mashkullit,..:p,..athua meshkujt mburren me faktin qe sngopen me seks,. dhe e lene te kuptohen qe su mjafton kurre as seksi as femrat..
kur nje femer te thote qe me pelqen seksi ne doza ndryshuese dhe pikante,..,..pernjehere e kthejne ne pushkatim total per femren..hahahahhaha(ne kuptimin psikollogjik,,shpirteror,..),.ky eshte thjeshte maskilizem i semur,..por dita po u vjen femrave..:p:p:p:p...
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Pe: Jennifer Lopez kurrë nuk ngihet seks

Ka ndonje te pa ngopshme ne forum ? tme shkruj ne privat hahahahah , si se njofta ket xheniferin un i shkreti mer amon , se dhe un ne mengjes du motivim me u zju kjo te motivoka shum .
 
Top