• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Impotent???!!!!

sensuu

sweet
Goca si do reagonit nqs ju do zbuloni qe burri juaj eshte impotent..
supozojme qe jeni shume e dashuruar me te por nderkohe ai eshte impotent....
dmth cfare do benit...do rrinit me te apo do ndaheshit??!

mund te shprehen dhe cunat per te mos i lene jasht aahahah
 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: Impotent???!!!!

impotent,,kur pash temen mendova se do ket sjellur dikush perkthimin e fjales:p
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Pe: Impotent???!!!!

jan 2 motivet e impotences....
nje eshte thjesht mendore, dicka e pengon ---> do e ndihmoja qe raporti te eci perpara
tjetra eshte fizike ---> ka sherime dhe per ket (nese pranon ok nese spranon ciao)

kshuqe pergjigjja eshte po.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Pe: Impotent???!!!!

Shikoj cik te dyja, njera te jep informacione (dhe mund te komentosh mbi to apo jo) e dyta te "kerkon" ty si femer qe je, te japesh nje mendim per impotencen. ku qendron problemi?
Pyetjen drejtoja vetes kur ta marresh pergjigjen ma thuaj edhe mua...Per mua ska asnje problem,thash nje mendim qe temat ngjasojne,tani pse te dogji ty,se kuptoj e ne fakt sme intereson...Bye bye
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Impotent???!!!!

Impotenca, tmeri i meshkujve. Si semundje, ne moshat e reja, ka dhe kurime, pra nuk duhet deshperuar.
Nqs eshte fillimi lidhjes, mbase nje femer nuk implikohet. Por mendoni qe nqs jeni ne lidhje prej vitesh, dhe parteneri behet impotent, veshtire te mendoni aq lirshem sa ne fillim kur akoma skishit filluar jeten sebashku.
Thuhet qe 1/2 e suksesit te nje lidhje eshte mardhenia seksuale. Tani varet nga cdo cift sa rendesi i kushtojne, se sa mund te jetojne me apo pa te.
 
Titulli: Impotent???!!!!

Impotenca s'eshte e perhershme ,kurohet dhe zgjidhet si problem :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Impotent???!!!!

Fatkeqesisht ka dhe meshkuj qe vujane perjete nga kjo semundje, psh kur eshte e lenduar shtylla kurizore.
Rastet, qe meshkujt kane pasur nje jete aktive seksuale, ( nuk avancojne ne mosh tip 80 vj), e nuk kane asnje aksident ti lendoj organin gjenital apo shtyllen kurizore, mund te sherohen.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Impotent???!!!!

Pyetjen drejtoja vetes kur ta marresh pergjigjen ma thuaj edhe mua...Per mua ska asnje problem,thash nje mendim qe temat ngjasojne,tani pse te dogji ty,se kuptoj e ne fakt sme intereson...Bye bye
ke mizen nen kesyl goce hiqe sa me shpejt... meqe di fjalet e urta e di pse mori flak shtepia besoje...

une skam ca pyetje ti drejtoje vetes, ti drejtoja vetes cfare dmth informacion dhe cfare dmth te te pyes dikush nje pyetje...

mua sme dogji asgje por po kerkoje tema me tematika ku mund te diskutohesh, diskuto ketu do rrije me nje impotent apo jo????...ska rrotullime rreth e pergjarke.
 

sensuu

sweet
Titulli: Impotent???!!!!

Senssu, po pergjigja jote per temen cila eshte? Ti si mendon qe do veproje ne nje rast te tille?

tani....eshte pak situate e veshtire..
ne psh smund te kemi femije...ose do na duhej te adoptonim
po kjo sme pelqen...kur shume mire mund te kesh kenaqesine te behesh nene
jam e sigurt se nqs une do isha sterile edhe ai do me ndante...

kshu qe do ndahesha nga ai edhe sado mund ta doja ...me vone do merziteshim bashke dhe i bie qe po rri per meshire.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Impotent???!!!!

Po te isha impotent dihet qe 1 femer sdo rrinte me mu , dashirat seksuale sdo ja plotesoja dot .Gje qe femrat kohet e fundit e kan ven si privilegj eshte gjeja e par qe kerkojn te permbushesh :p.
 

sensuu

sweet
Titulli: Impotent???!!!!

Po te isha impotent dihet qe 1 femer sdo rrinte me mu , dashirat seksuale sdo ja plotesoja dot .Gje qe femrat kohet e fundit e kan ven si privilegj eshte gjeja e par qe kerkojn te permbushesh :p.

ahahahahhaha LOL LOL
nje shoqja ime thoshte........une per ate arsye jam martuar ahhaha LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Impotent???!!!!

tani....eshte pak situate e veshtire..
ne psh smund te kemi femije...ose do na duhej te adoptonim
po kjo sme pelqen...kur shume mire mund te kesh kenaqesine te behesh nene
jam e sigurt se nqs une do isha sterile edhe ai do me ndante...

kshu qe do ndahesha nga ai edhe sado mund ta doja ...me vone do merziteshim bashke dhe i bie qe po rri per meshire.
Pse je kaq e sigurte qe ai do te ndante? Nuk eshte e thene te jesh sterile qe mos besh femije, nderhyne aq shume faktore te tjera qe mund te influencojne krijimin, psh nje ceshtje psikollogjike, ose (larg qoft), nje femije qe nuk zhvillohet sic duhet.
Ne keto raste ai sdo ishte afer teje? Atehere nqs parteneri eshte thjesht per jeten seksuale, dmthn nuk eshte 1/2 jetes.
 

sensuu

sweet
Titulli: Impotent???!!!!

Pse je kaq e sigurte qe ai do te ndante? Nuk eshte e thene te jesh sterile qe mos besh femije, nderhyne aq shume faktore te tjera qe mund te influencojne krijimin, psh nje ceshtje psikollogjike, ose (larg qoft), nje femije qe nuk zhvillohet sic duhet.
Ne keto raste ai sdo ishte afer teje? Atehere nqs parteneri eshte thjesht per jeten seksuale, dmthn nuk eshte 1/2 jetes.
mire une nuk thashe kete...kishte kuptim me te gjere.
ai ishte mendimi im...
po do me ndante se fundja ky eshte qellimi i marteses....nje nga qellimet e saj ky eshte
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Impotent???!!!!

ahahahahhaha LOL LOL
nje shoqja ime thoshte........une per ate arsye jam martuar ahhaha LOL
Po ta besoj ka shume persona qe nese permbushin pjesen seksuale quhen te kompletuar .Ne jeten e ciftit ka te beje shum kjo gje mendoj .Un per vete tkisha 1 femer qe sdo mund te beja seks me te do e tradhtoja kjo esht e sigurt kam dhe un deshirat e mia ose me mire mor flak nga i her duhet me u fik :)
 

Endrra

VIP
Re: Titulli: Impotent???!!!!

mire une nuk thashe kete...kishte kuptim me te gjere.
ai ishte mendimi im...
po do me ndante se fundja ky eshte qellimi i marteses....nje nga qellimet e saj ky eshte
Ne fillim cdo njeri mendon te trashegohet Sensuu ...gjeja me normale ne jete...Po sikur partneri yt te mos ket femje dmth ai eshte "fajtori" ne thojza,cdo beje do e braktisje?

E dyta , femijet rriten dhe do bejne jeten e tyre ,,,,njeriu martohet apo krijon nje lidhje solide ,,,per te ndare jeten me te(simbioza e mendimeve me ato te trupit ,eshte formula perfekte per nje lidhje te shendoshe.Pse jo, deri sa vdekja te ti ndaje ) ...Thjesht vetem kjo eshte
 

LoSsT

VIP
Pe: Impotent???!!!!

jan 2 motivet e impotences....
nje eshte thjesht mendore, dicka e pengon ---> do e ndihmoja qe raporti te eci perpara
tjetra eshte fizike ---> ka sherime dhe per ket (nese pranon ok nese spranon ciao)

kshuqe pergjigjja eshte po.
C`uditerisht bashkangjitem ne nje mendim. Hera e pare qe me pelqen.
 

sensuu

sweet
Titulli: Re: Titulli: Impotent???!!!!

Ne fillim cdo njeri mendon te trashegohet Sensuu ...gjeja me normale ne jete...Po sikur partneri yt te mos ket femje dmth ai eshte "fajtori" ne thojza,cdo beje do e braktisje?

E dyta , femijet rriten dhe do bejne jeten e tyre ,,,,njeriu martohet apo krijon nje lidhje solide ,,,per te ndare jeten me te(simbioza e mendimeve me ato te trupit ,eshte formula perfekte per nje lidhje te shendoshe.Pse jo, deri sa vdekja te ti ndaje ) ...Thjesht vetem kjo eshte

po une do e lija nqs ai nuk ben femije...normale qe po sepse mendoj qe te kem nje familje shume te madhe :D
 

Endrra

VIP
Re: Titulli: Re: Titulli: Impotent???!!!!

po une do e lija nqs ai nuk ben femije...normale qe po sepse mendoj qe te kem nje familje shume te madhe :D
Pu sa te pashpirta keta ,,,mor...je dhe mirditore ,,,qe i bije nese beson ,,,je dhe katolike ncncnnc

Bej shaka ,,,eshte e drejta dhe mendimi yt ,,,une kam mendim tjeter :)
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Impotent???!!!!

Nese eshte impotence qe ne kohet e para te njohjes, s'besoj te kete njeri ta pranoje sado te kete pelqime
e nese eshte e shfaqur pas njohjes, dmth pasi te jete "konsumuar" lidhja
normalisht do mendonim per nje zgjidhje sebashku, nuk besoj te jete aq e lehte braktisja per 1 "fatkeqesi" aq me teper kur ka ndjenja ne mes
personalisht do e kisha sh te veshtire, edhe sikur mos te ekzistonte mundesia e te pasurit femije(edhe pse sot ekzistojne menyra per t'ia arritur )
por po te behej fjale per ate te perhershme , ketu se di... mendoj se eshte fjale e madhe te thuash s'do e kisha problem !
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Impotent???!!!!

Thuhet se dashuria superon gjithcka edhe kete siklet e ndoshta eshte keshtu.......Por supozojm per cdo handikap tjeter....a valle do isha aq egoiste ???!!!!

Mund te jetoj dot pa dashuri??? JO :D...pa sex??? nuk eshte fundi i botes :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Re: Titulli: Re: Titulli: Impotent???!!!!

Pu sa te pashpirta keta ,,,mor...je dhe mirditore ,,,qe i bije nese beson ,,,je dhe katolike ncncnnc

Bej shaka ,,,eshte e drejta dhe mendimi yt ,,,une kam mendim tjeter :)
endrra duket qe s'ka rene brenda sensuja:D....

Sa per temen, Mos u sprovofshim ne te tilla situata, por fundi botes nuk eshte... asgje s'do beja, do isha e kenaqur me caktimin tim..:)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Impotent???!!!!

ke mizen nen kesyl goce hiqe sa me shpejt... meqe di fjalet e urta e di pse mori flak shtepia besoje...

une skam ca pyetje ti drejtoje vetes, ti drejtoja vetes cfare dmth informacion dhe cfare dmth te te pyes dikush nje pyetje...

mua sme dogji asgje por po kerkoje tema me tematika ku mund te diskutohesh, diskuto ketu do rrije me nje impotent apo jo????...ska rrotullime rreth e pergjarke.
Tani nese une jam jashte teme CUNI,mund ta fshish...Por ama eshte e drejta ime ku ka dicka qe me duket e ngjashme me dicka tjeter(tema zakonisht) ta ve ne dukje...Ca ka ketu qe kercen pupthi ti??...Ah sa per fjalet e urta,mund te dish dhe ti,mjafton kapaciteti dhe deshira:D...Pune pune nate e dite,qe te shohim pakez drite:D..Kalofsh bukur tani...
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: Impotent???!!!!

Po mire pse kacafyteni, femra e ka nevoje fiziollogjike te berit sex me shume se sa mashkulli se ndryshe kalon ne histeri behet katile e pashpirt dhe ne fund e pashprese prandaj qe te kaloj kete faze traumatike kerkon dicka tek "diku diku" tjeter ne menyre qe te qetesohet.....ahahahaha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Impotent???!!!!

Nuk ka munci o antare te nderuar te martohesh ti dhe te msosh qe burri esht impotent ,ne kto kohe bejn te gjith seks para fejese lol ,kshu qe kto gjera i mer vesht para se te hedhesh hapin e madh.dhe dicka gjo e mir esht ky liberalizimi qe na jep mundesin me njoft partnerin dhe nga ana seksuale ,jo si dikur e merje pa prov pa gjo si te qellonte.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Impotent???!!!!

Nuk ka munci o antare te nderuar te martohesh ti dhe te msosh qe burri esht impotent ,ne kto kohe bejn te gjith seks para fejese lol ,kshu qe kto gjera i mer vesht para se te hedhesh hapin e madh.dhe dicka gjo e mir esht ky liberalizimi qe na jep mundesin me njoft partnerin dhe nga ana seksuale ,jo si dikur e merje pa prov pa gjo si te qellonte.
Ti thu shalqi me prov.... lol e drejt :D

Pertej kesaj mendoj se ka nje kompleksitet gjerash....
Fillimisht ndani impotencen me sterilitetin....
se te jesh impotent sdo te thot mos te besh femije...
Ka metoda te reja te fekondimit artificial.... meret gjethja e molles e futet brenda ne fuci nga dora e njeriut.... dhe behet rakiaaaaaa.
pastaj rruga me e shkurter eshte ajo e braktisjes se partnerit por jo me e drejta ama, apo e duhura, smund te japesh shpirtin 2 her pasi 1 te till kemi.

Personalisht flas nga kendveshtrimi i nje mashkulli qe do te jepte jeten per ate qe ka ne krahe sikunder anasjelltas, kur harin ne te till kufij ste ndan me asgje...

Sipas femrave ketu mund te jem ne rastet e vecanta por gjithsesi mbetem i vetmi kapak per tenxheren time dhe sikunder ndodh qe prej 10 vitesh.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Impotent???!!!!

Do doja te shtroja nje pyetje ketyre,qe do braktisnin partnerin/burrin per impotence...Nese e dashuroni shume partnerin dhe merrni vesh qe jeni ju fajtorja qe nuk beni femije,si do tju dukej nese ai tju thoshte : Une dua femije,ti sben dot hajt ndahemi??...Dhe nje pyetje tjeter,kur betoheni kur martoheni,betoheni do jem me ty ne te mire e ne te keq,derisa vdekja te na ndaje,pse betoheni per ritual??...

Jeta eshte sfide,ka raste qe mashkulli dhe femra te jeni shume normal,ndodhin infeksione ne organet gjenitale,femra mund te heqe dhe mitren,dhe humbet te drejten per te lindur,te njejta fatkeqesi ndodhin dhe me mashkullin,sic eshte impotenca...Me shume se sa egoiste ato njerez sme duket se kane gje tjeter,derisa vene veten para cdo gjeje...nuk ben femije??Ka dale dermani,adopto nje femije,mjafton te kesh deshire te mire,per jeten dashuri per partnerin,e dhembshuri para nje femije e cdo gje arrihet...

Tani po e shtroj ne dy plane: 1.Nese ndodh qe eshte impotent,dhe ma thot qe ne fillim,do interesohesha nese eshte dicka e sherueshme apo eshte permanente...Te dyja rastet nese e dua ate njeri,une sdo i largohesha...Jeta nuk sillet vetem rreth seksit,eshte me shume se kaq,eshte mbeshtetje,eshte ngrohtesi e mbi te gjitha eshte ''lufte''...Kjo do ishte lufta ime dhe e atij...
2.Nese ai behet impotent pas lidhjes/marteses,as ne kete rast sdo largohesha...Nese do largohesha kur ai eshte ne veshtiresi do te thote qe se kam dashur kurr...Perkundrazi,do mundohesha ta mbeshtetja ne cdo gje,pasi me hall ka ai qe eshte ne ate gjendje se sa une...Pasi pervec problemit trupor,zakonisht jep shqetesime dhe emocionale dhe psikologjike...Per punen e femijes,ca problemi ka te adoptosh nje??...Sot ka njerez qe kane femije biologjike dhe adoptojne femije...Une e para kam ndermend ta bej,dhe pse jemi normal te dy e skemi probleme,e kemi menduar dhe vendosur te adoptojme nje,si fillim...Edhe pse per aq kohe sa do mbarojne procedurat e adoptimit ne do kemi beben tone biologjike:),por kur njeriu i ka kushtet i ka mundesite,i ka rrethanat e duhura,pse mos te marre nje femije??...Ne kete menyre ja lehteson jeten dhe nje femije,qe ska faj per pjesen e jetes qe i ka rene per hise...
 
Top