If it was told that you will die tomorrow?! - Nese ju thone se do te vdisni neser!

Ka dasht Zoti per shum gjana e jetoj diten sikur do vdes neser, pranej mundohem me I rregullu punt me krijuesin e gjithsise dhe me njerzit qe me rrethojn me ju marr hallallin tanve ne cdo moment sepse gjuha asht e tulit ka raste qe edhe i lendojm njerzit.
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-BĂ«ju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-TĂ« dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top