Ibrahim Tatlises nuk ka vdekur!

ricky_ch

******
Kohëve të fundit në internet po qarkullojnë shumë
lajme të pavërteta dhe paverifikuara në lidhje me vdekjen
e këngëtarit turk Ibrahim Tatlises.

Mjafton një google-search dhe do të keni dhjetra e më shumë
faqe me info rreth lajmit të demantuar.

E vërteta është se ai gjendet në SHBA, ku iu shtrua një operacioni
të vështirë në kokë dhe se operacioni ka qenë i suksesshëm.


https://www.google.ch/search?q=ibrahim+tatlises+nuk+ka+vdekur&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=eIdGVfnhIMnYU7nUgMAN

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Ibrahim Tatlises nuk ka vdekur!

oo un tani e lexova ket lajm! un e di se ka pas nje operacion dhe i eshte stabilizu gjendja,, po se ka pas spekullim se ka vdek jo

 

ricky_ch

******
Pe: Ibrahim Tatlises nuk ka vdekur!

Për atë edhe e sjolla.
Nëse ia vënë mendjen të gjitha lajmet janë tani me
"...nuk ka vdekur", duke demantuar lajmet e mëparshme.
 
Top