Gjirokastër, PD-ja rrezikon edhe mandatin e fundit, surpriza 5:0

WxP

Staf në FV.AL
GJIROKASTER -Në Gjirokastër , PD-së po i rrezikohet edhe mandati i vetëm që i ka mbetur, pasi koalicioni i majtë po prek edhe 30% të votave të koalicionit të djathtë. Nëse do vazhdohet me këtë tendencë, rezultati surprizë do të ishte 5 me 0 për të majtën, ku 3 mandate do t’i përkisnin PS-së dhe 2 të tjera, LSI-së. E vetmja shpresë e së djathtës është që të numërohen votat në ato zona që janë konsideruar si bastione të saj si Lazarati, Libohova, Picari etj.

Atmosfera në qytet në tërësi është normale. Në KZAZ-në e Përmetit puna është ndërprerë dhe kanë mbetur pa u numëruar edhe 10 kutitë e fundit, pasi komisionerët e PD-së janë larguar. Sipas PS-së, ka pasur një urdhër politik për tërheqjen e tyre, pasi është parë numri I paktë I votave në favor të së djathtës. Në tre KZAZ të tjera puna ka vazhduar normalisht. Pas mesnate ajo është ndërprerë për shkak të lodhjes dhe pritet të nisë në orën 10:00.

Redaksia online
(ar.sh/shqiptarja.com)
 

Attachments

 • 000.jpg
  000.jpg
  33.6 KB · Shikime: 91
Titulli: Gjirokastër, PD-ja rrezikon edhe mandatin e fundit, surpriza 5:0

na i moret te gjitha hahhahhha sna late as edhe opozite te jemi
 
Titulli: Gjirokastër, PD-ja rrezikon edhe mandatin e fundit, surpriza 5:0

Gjirokastra ps ka qen gjithmon te vetme vote qe i dha pd-se ka qen kandidatura e Rulit
 
Titulli: Gjirokastër, PD-ja rrezikon edhe mandatin e fundit, surpriza 5:0

Pinky edhe ti ke qene me Salen :p hehe
 
Titulli: Gjirokastër, PD-ja rrezikon edhe mandatin e fundit, surpriza 5:0

Pinky edhe ti ke qene me Salen :p hehe

Wishmaster nuk ka rendesi bindja politike rendesi ka qe aty te punohet dhe Te pakten 4 vitet e fundit Berisha i dha rezultatet pozitive .. Une nuk e shof sic e shifni ju ..nese do jetoja ne shqiperi ndoshta...do kisha ide tj
 
Titulli: Gjirokastër, PD-ja rrezikon edhe mandatin e fundit, surpriza 5:0

Keta i shofin si duan vet te rrin bulevardeve te plaqkisin naj turist te bejne se qeveria ka fajet se ska pare per droge ...Mjafton kronika e zeze edhe e sheh se ku jemi si popull para shba-s jan te vetmit njerez ne bote qe vjedhin turistat kur vin per pushime kund ne bot kjo nuk ndodh ,vjedhin tifozet ju stershesin biletat e udhetojme me nga 10 ore per nje ndeshje ,,
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top