Gjëja më acaruese për një femër?!

E**A**

Antarë i Respektuar
Këtu mund të ndani mendime apo shembuj në përshtatje me titullin e temës 😁

ps.
Kisha një shok para disa vitesh, e kam akoma shok, por kjo historia ka nja 10 vite.

I kishte thënë njëherë shefes së tij: Ti je grua 😁 dhe i kishte bërë përshtypje sa ishte revoltuar' ajo 🤣🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Thash se do thoje ate rastin e shokut tjeter qe i thoshte te dashures: Shqiponje 😁
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kur nje mashkull eshte me fin se sa nje femer.
Pastaj pyet veten brenda llojit jam, apo noj diversitet ne gjinin e forte. :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Histori e bukur edhe ajo sepse pa të keq është edhe ajo (kjo i bën të bukura), si një tjetër histori me qyp 😁
Mua babi me ka pas thene grenxe. Ndersa 1 xhaxh sot e ksaj dite: pule e vogel 🤣🤣 shkoj une qe e puth dhe ai: aa pula ime pula ime. Mua me acaro por s'kam bej se ai e ben nga dashuria.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Mua babi me ka pas thene grenxe. Ndersa 1 xhaxh sot e ksaj dite: pule e vogel 🤣🤣 shkoj une qe e puth dhe ai: aa pula ime pula ime. Mua me acaro por s'kam bej se ai e ben nga dashuria.
Oh sa dashuri tek te dy fjalet.
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Oh sa dashuri tek te dy fjalet.

Para shumë vitesh në kohën që isha në universitet punoja part time edhe ke një botues, ndër të tjera botonte edhe një revistë. Vajzat që punonin ke revista ishin part time si unë, vetëm se ishin në universitet gazetarie, vit të tretë ato. Vetëm kryeredaktorja ishte full time (rob i ftohtë kjo).

Ishte shën valentini atij viti, në mbledhje bisedë e sipër duke diskutuar për artikujt e gjërat që do botonin për numrin e ardhshëm një nga vajzat e pyet e habitur kryeredaktoren: Pse edhe ti e feston?!

Kryeredaktorja që përgjigjet: Po njeri jam edhe unë o goc, nuk jam ari 🤣🤣
 

Jetmira

V.I.P
Unë acarohem kur përmend shtetet që ka vizituar dhe lekët.
Unë bosse nuk jam,po pse shet mend xhanëm 😋😂.
Zot na bjer dikë me këmb në tokë,jo kta me pordhamicinë😂😂😂😆
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Unë acarohem kur përmend shtetet që ka vizituar dhe lekët.
Unë bosse nuk jam,po pse shet mend xhanëm 😋😂.
Zot na bjer dikë me këmb në tokë,jo kta me pordhamicinë😂😂😂😆
Keto jane raste pa shprese,por gjejne po he,se jane mesuar duke zene gjahun me te tilla shabllone,ndaj u duke e natyrshme ai muhabet me te gjitha. ahhaahhahahahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Meshkujt qe shohin femren si cope mishi me dy sy.
Dhe hapin syte ndaj saj duke e pare si profukt mishi seksual.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
When answering with "No" upon a request 😁
Being silent when ask abt smth😁
Stupid or dirty jokes (keto kalojne nga acarim ne urrejtje, lol)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Mua me acarojne shume edhe lajkat e tepruara! 😁
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Meshkujt qe shohin femren si cope mishi me dy sy.
Dhe hapin syte ndaj saj duke e pare si profukt mishi seksual.
Kta jan feshkuj mi jo meshkuj.
Ose e then ndryshe pa shtylle .
Mashkulli duhet te jet BURRE . Dhe nje burre i vertete e respekton femren e tij se nga nje femer ka ardhe ne bote .
Duhet te jete besnik i fjales qe jep jo lango .

Jam Edhe ne teme mendoj ne kte rast .😁
 

Lauri

Anunnak
Gjyshi im më thonte diçka; mos e rrah kurrë gruan, sepse edhe të fusin në burg për agresivitet e dhunë në familje. Dhe për një burrë, është turp të bëj burg prej një gruaje.
Por, në vend që të rrahësh, mos e dëgjo fare ç'thotë.
Edhe kur të thotë hajde se është gati dreka, mos shko mënjëherë. Shko më vonë.
Të mos e dëgjosh gruan, e acaron më keq se t'a rrahësh 😁🙈
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Acarimet jane te bukura ndonjehere, te nxehin gjakun e pastaj kur gjaku ftohet, qesh me to. Gjithashtu, Acarimi lidhet shpesh edhe me dicka qe te bezdis, ndoshta jo thelbesore dhe nuk ndikon shpirterisht. Ama zhgenjimet jane ndryshe. Kur largohet merzitja nuk ftohet gjaku, por shoqeria!

Kjo si paranteze dmth, qe te kuptohet acarimi me poshte:
Nje acarim mengjesor i imi eshte momenti kur vendos kremin n'fytyre dhe tjetri qe pret radhen tek pasqyra dhe qesh: "haha, po vendos llacin ne fytyre?" Acarim total, por sot te pakten m'u kthye ne humor sepse kur i thash :" Si nuk u lodhe duke m'a thene cdo mengjes" me vjen si pergjigje:
Kur nuk lodhesh ti duke e vene, te lodhem une duke qesh?!? loolloolloolloollool

Akoma qesh kur e kujtoj. :D
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Virtualisht dhe aq sa kam kuptuar une ... gjeja me acaruese per nje femer eshte ...kur e perkedhel ne publik dhe nuk i shkruan ne privat , mgjse ajo te jep mundesine duke te bere follow 😁
Sa i sinqert tregohem ndonjihere 😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Virtualisht dhe aq sa kam kuptuar une ... gjeja me acaruese per nje femer eshte ...kur e perkedhel ne publik dhe nuk i shkruan ne privat , mgjse ajo te jep mundesine duke te bere follow 😁
Sa i sinqert tregohem ndonjihere 😂
Puku keqqqq. :(
Kshu sic po vazhdon do me lendosh e do ngelen kotelet tona rrugve. :p
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Puku keqqqq. :(
Kshu sic po vazhdon do me lendosh e do ngelen kotelet tona rrugve. :p
Agapi mou essi ... keto gjera kane ndodhur kur isha beqar virtual 😁
Tani nuk guxon asnji te me beje follow , e per me teper te hape inboxin per mua .
Sa me mungon rinia ime 😜
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ketu supozohet te shkruajne femrat jo meshkujt 🤣
Por e keni zakon ju te hamendesoni arsye vete dhe t'i besoni si te verteta 😁
 
Top