Gjëja më acaruese për një femër?!

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
po kete kush ta ke thene ty O Cen. ahahahahahhahahaha
Une mendoj se me referohet mua se bera shaka 1 dite thash: nuk e heq foton pa marre shume like por Ceni e mori seriozisht 🤣🤣
ose pale kush do jete merzit po s'dime gje ne 😁😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kush me shume se nje mashkull , mund te acaroje nje femer . 😜
Po prandaj po behem kaq aktiv ne kete teme ... qe te kuptoj cfare ju acaron me shume 😂
Fjalia e pare eshte e hidhur por e SiGURTE!
🤣
 

Punk1

Antarë i Respektuar
e pytmja eshte ne te,po mos te ishte sherbet,s`do kishim 20 kotele ne shpi. :p
Agapi , ti nuk e kupton gabimin tend te hershem .. pastaj e kam fajin une 😁
Kurre , po kurre mos i fol nje shoqeje mire per burrin . Maksimumi qe mund te thuash dhe te ndjehesh e qete eshte ... burre korrekt , pa vese dhe vjen ne orarin e duhur ne shtepi 😂
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Edhe une 🤣
Mund ta provojme te .. pergjigju me jo ose po 🤣🤣
Haha. Dite tjeter. 😁

Mbremje te kendshme te gjithe! 😊Dhe listoni sa me shume se keshtu zbulojme dhe ne per ju sa acarues jeni 😁 se po te mos ishit sdo kishit si ti dini arsyet 🤣🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Agapi , ti nuk e kupton gabimin tend te hershem .. pastaj e kam fajin une 😁
Kurre , po kurre mos i fol nje shoqeje mire per burrin . Maksimumi qe mund te thuash dhe te ndjehesh e qete eshte ... burre korrekt , pa vese dhe vjen ne orarin e duhur ne shtepi 😂
Ah cje tiii agapii mouuu,po tu them kshuuu,te leshohen te gjithe macet e lagjes pastaj. ytttt :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
mlane ktu keta. sa dua ti bej logout shoh notification 🤣🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Une kam 1 ore qe dua te iki ... lash nam 🤣🤣🤣
Ika tani ... henkshi kokat 😂
Me ate nr kotelesh qe i the Nevit normal do ikesh pa plas lufta 🤣🤣
Byeeee
Peace Out Goodbye GIF by NETFLIX
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
E ngacmova Solin, Ia ktheva shakan😄, askend se la me borq kete dunja jo🤣
haha o Cen me kujtohet dikur kur luanim tek tema e pershrkimit te anetarit, flisje flisje e ne fund thoje: ndonjehere po e acaroj Solin e po ha hyp nervat. hahaha

aman i lafshim ketu borxhet, jo ne boten tjeter :p
 
haha o Cen me kujtohet dikur kur luanim tek tema e pershrkimit te anetarit, flisje flisje e ne fund thoje: ndonjehere po e acaroj Solin e po ha hyp nervat. hahaha

aman i lafshim ketu borxhet, jo ne boten tjeter :p
Di kon me ngacmu une, veq kete rastin e pasna harru🤨🤣
Amin.
Eh, sa borqin e kem heheh
Vetem e kam vertetu qe njeriu cdo gje qe bene e ka te regjistruar ne trurin e tij, vetem tia permendesh ju ndeset drita e kuqe heheh
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kur marrin flake me gjysem llafi, te duhet mos me fol, dhe me i qetesu si me qene kalamaj, der tu kaloj 5 minutshi.
Jo ne fakt. Une do doja te marrin flake e te ulerasin, me mire sesa heshtjes totale. TI flet dhe ata qe sdune me ja dite. Me mire me fol me murin se me burrin lool lool
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Jo ne fakt. Une do doja te marrin flake e te ulerasin, me mire sesa heshtjes totale. TI flet dhe ata qe sdune me ja dite. Me mire me fol me murin se me burrin lool lool
Lereee keteee,ska me keq. ahahahahhahaha
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Kur marrin flake me gjysem llafi, te duhet mos me fol, dhe me i qetesu si me qene kalamaj, der tu kaloj 5 minutshi.
Jo ne fakt. Une do doja te marrin flake e te ulerasin, me mire sesa heshtjes totale. TI flet dhe ata qe sdune me ja dite. Me mire me fol me murin se me burrin lool lool
Po kur i ka të dyja moj gra 🤣🤣
Këto jan 2 gjëra që më acarojnë mua 🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po kur i ka të dyja moj gra 🤣🤣
Këto jan 2 gjëra që më acarojnë mua 🤣
kur i ka te dyja,duhet me pa henen kur eshte plote e kur eshte gjysem. ahahahhahahh
 
Top