Gani Geci: Nga mbrëmë LDK s’është e Isa Mustafës, Eqrem Kryeziut dhe as e Hamitëve

Ylli-1

Etnoshqiptar
Bota Sot | 02.12.2013 16:58

largea_mustafa-hamiti-kryeziu-800x4841386025145.jpg


Gani Geci, ish-anëtar i LDK’së, ka komentuar rezultatin e mbrëmshëm zgjedhor.

Ai këtë rezultat e ka parë si fundin e udhëheqësve të LDK’së.

“Që nga mbrëmë, LDK nuk është vetëm e Isa Mustafës, as e Eqrem Kryeziut dhe e Sabri Hamitit. Tash e tutje ndryshe do të bëhet edhe në LDK nëse LDK dëshiron më i hek hajnat nga pushteti qendror”, ka shkruar Geci në profilin e tij në Facebook.
 
Titulli: Gani Geci: Nga mbrëmë LDK s’është e Isa Mustafës, Eqrem Kryeziut dhe as e Ha

keta ne kete foto jane pikrisht ata te cilet me qdo menyre jan dhe po mundohen te fusin ne burg te gjith ish ushtaret e uqk , keta jan bashkpuntoret me te afert te udb serbe keta jan millosheviqet e kosoves
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top