Forza Inter

Nuk i humbim shpresat ka Ende Koh :D:D loja vazhdon Golat vazhdojn :d
 
s'ka nevoje per komente jemi me te miret, shkaterrohet Roma Interi ne delir.
 

Attachments

 • 1.jpg
  1.jpg
  47.9 KB · Shikime: 69
 • 2.jpg
  2.jpg
  41.5 KB · Shikime: 65
 • 3.jpg
  3.jpg
  33.4 KB · Shikime: 63
 • 4.jpg
  4.jpg
  47.8 KB · Shikime: 65
 • 0.jpg
  0.jpg
  28.6 KB · Shikime: 60
gjetet keta te vdekurit e Romes ju po prisni se shpejt eshte si nuk keni falimentuar aman
 
me fal por e pe vete se cfare jemi te afte te bejme.

me te falimentuarit apo jo ??? he se shume ndenjet ne vend te pare tani eshte rradha e tjeter kujt ..... Interi eshte skuadra jo qe kam antipati per te thjesht eshte per tu ardhur keq jeni shume skuader humbsish nuk para ju pelqen fitorja :D
 
inter
ska tjeterr.....

Demolimi i romes vetem edhe nje mesaazh per te tjeret se lufta per titull ka mbaruar.
 
inter
ska tjeterr.....

Demolimi i romes vetem edhe nje mesaazh per te tjeret se lufta per titull ka mbaruar.

xhebrail ishte nje mesazh i qarte hahahahahahahahaha
 
Titulli: Milan-Inter

Sonte fiton interi 3-1
forca inter
 
Titulli: Milan-Inter

Forza Inter....

Minuta e 28 Inter 1 - 0 Milan
 
Titulli: Milan-Inter

pjesa e pare perfundoj INTER 2-0 MILAN
 
Titulli: Milan-Inter

Inter - Milano 2-0 per momentin :p hahaha


Interrrrrr CHampionnnnnnnnnnnnn
 
Titulli: Milan-Inter

YEAHHHHH INTER CHAMPIONE ..... Siq po shihet.
 
Titulli: Milan-Inter

hahah milan fa cagare si skuader haha hahah do humbi do i dhjesi interi milanit siper kokes
 
Titulli: Milan-Inter

Minuta e 70 :) dhe jan Inter 2 - 0 Milan.
 
Titulli: Milan-Inter

Mendova Inter 2 - 1 Milan. Me fal.
 
Titulli: Milan-Inter

me nje fjal 2-1 ..te pakten..:konfuz:......se thash dhe un ce gjeti milanin qe spaska ber as edhe 1 gol......................:(
.ishalla fiton..:D
 
Titulli: Milan-Inter

Loja perfundon me rezultatin e permendur me lart.
 
Titulli: Milan-Inter

Nuk e di aj Roseti i ... pse nuk hini me dhan edhe vet ni gol per interin !!! se ka ba me hile deri ne ....
 
Titulli: Milan-Inter

Fitoi interi meqe tashme lejohen dhe golat me dore ...
Ladriiiiiii

Tema spostohet tek interi e ska nevoj te hapni tema per cdo neshje flm.
 
Titulli: Forza Inter

Urime gjith INTERISTAV :D:D:D:D
 
Titulli: Forza Inter

Cjan keta arbitra te shitur .... plerat .... nuk lene njer nje ndeshje per se mbari. Pffffff inter ekip plere ...
 
Un si neutral lirisht mund tju them se ai i ashtuquajturi " furia ibrahimoviç" meriton noten zero (si ne te shumten e rasteve ne ndeshjet derbi)
ndersa gjyqtari kryesor sbashku me ata anesor noten minus zero
sidoqoft ne disa momente ndeshja ishte mjaft e mire
urime fitoren
 
Titulli: Forza Inter

Interrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr championnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn (y)
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 2 25.0%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 5 62.5%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 5-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top