Forza Inter

_King_Arthur_

Mbret i Elbasanit
hajde se do ta shohim se kush ka per ta fituar derbin
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
pershendesim tifozat e milanit me keto fotografi
 

Attachments

 • a_4.jpg
  a_4.jpg
  55.3 KB · Shikime: 66
 • a_82.jpg
  a_82.jpg
  83.5 KB · Shikime: 61
 • a_84.jpg
  a_84.jpg
  57.7 KB · Shikime: 70
 • a_123.jpg
  a_123.jpg
  57.4 KB · Shikime: 91
 • a_125.jpg
  a_125.jpg
  87.1 KB · Shikime: 68

angel boy

cun i veshtire
hahaha kto qekan vertet fantastike ajo e para me galianin iher hahahha...po nga i gjete mer burr hahahha./....njish je njish
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
hahaha kto qekan vertet fantastike ajo e para me galianin iher hahahha...po nga i gjete mer burr hahahha./....njish je njish
kundra milanit jemi te gatshem te gjejme gjithcka.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
hahahaha deny boy.ke ngaterruar nenforum ..............

hajde andej nga milani bej tifo per ate!!!!!!!!!!!!
 
1_671790529l.jpg
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
sot eshte dita e madhe dhe do e shohim se kush so fitoj meqe paske ngaterruar nenforum
 

Attachments

 • clownsbigbk7.jpg
  clownsbigbk7.jpg
  105.9 KB · Shikime: 69

TIGRI

Anëtar i ri
Milan-Inter

Nese jeni sport dashes jepni mendimin tuaj sa perfundon kjo ndeshje qe do luhet sonte ne oren 8 e 30 minuta
une them
milan 1 inter 3
 
Last edited by a moderator:

Loyalty

Anëtar i Nderuar
edhe une 1-3 them:)
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
MilanVs Inter (1-2) Inter Is Winner :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Me falni, po ketu duhet vene rezultati qe ne shpresojme te jete, apo rezultati potencjal??

jo per gje, po shof shume fitore te milanit, dhe sipas mendimit tim modest, mesa kam pare deri tani, interi eshte me i forte ne te gjitha drejtimet kete vit:)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Nuk zhvillohet ndeshja per shkak te rreshjeve te shumta :D Ja sesi del :D

Ketu eshte koha xham:D
Vetem po ndodhi ndonje "mrekulli e keqe" dhe te prishet, se sot dielli na theu xhamat:D
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Me falni, po ketu duhet vene rezultati qe ne shpresojme te jete, apo rezultati potencjal??

jo per gje, po shof shume fitore te milanit, dhe sipas mendimit tim modest, mesa kam pare deri tani, interi eshte me i forte ne te gjitha drejtimet kete vit:)

Normal qe eshte interi me i fort ne te gjitha drejtimet por rezultatet ne Favor te Milan-os i postojn per shkak te Inatit kunder Interit (Klubit te madh) Fituesve :D:D
 

LePuRuShI

Stafi Teknik
V.I.P
Ja dhe formacionet e skuadrave :)

MILAN: Abbiati; Zambrotta, Maldini, Kaladze, Jankulovski; Gattuso, Seedorf, Ambrosini; Ronaldinho; Kakà, Pato.

INTER: Julio Cesar; Maicon, Burdisso, Materazzi, Chivu; Viera, Cambiasso, Zanetti; Mancini, Ibrahimovic, Quaresma.


P.S Kush don noi link me pa ndeshjen live te hudhi noi lek se ja jap un LOL LOL LOL
 
Last edited by a moderator:
Ore se po flisni te gjithe anapulla Ne kete ndeshje cdo rezultat prite Nuk i dihet mund te dale 0-0 ose 1-1 Edhe jeni te dyja palet te kenaqur :)
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Tani rezultati eshte i cik i veshtire po rjam tejet i bindur per nje gje qe Milano nuk do fitoj,gjasat me te medha te fitoj i ka Inter,por ndeshja ka mundesi te perfundoj ehde baraz.
Pra sipas parashikimit tim,me gjuhen e bastoreve, Milan vs Inter X2
 

vitk

Anëtar i Respektuar
per mendimin tim o MILAN fiton ose INTERI po kamundesi dhe barazim d m th 1 nga keto te treja
 

bella

Anëtar i Nderuar
kush fitoi?

Jam edhe interiste pale LOL
 
Top