Fjale te urta popullore....

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Kur bien paret prej qiellit, fukaraja nk ka thes!
 

ltea

Anëtar i ri
afer e ke myth e ke...
 

ltea

Anëtar i ri
mirmengjes interes ...
 

ltea

Anëtar i ri
zemra eshte nje hotel me shume dhoma ...
 

dangerous

* * * *
... duhet të keshë bythë të dishë të rrishë në bythë se perndryshe të hy kuji m*th.


... mos u perseritni në postime...
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Genjeshtra eshte nje plage, dhe ne u sherofte te le nishan!
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Nuk do mënd se servilizmi është cilësi e poshtër dhe se njerëzit servil janë njerëz pa karakter!
 
Top