Fillo nje dialog me fjalen "Mos"

Shpresoj... mos te ket humbur shkrimi qe me ke derguar.
 
Mos e qeth hiç.
 
Mos me duke notuar ne te kaluaren. Iku... nuk e ndryshon me.. dhe cfare ka ikur, tashme meriton te arkivohet definitivisht.

Mos harro sa bukur qesh ? me ate sterdhembsin qe akoma ske operuar hahahahahaahha
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Mos flit me! Heshtja juaj tregon gjithcka.
 
Mos Ade
Mos ???????????????????????

Lene fare, mir e bere ?
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Mos mu harrakat neper tema koti
 
Mos fli me
 
Mos rri ps foto profili ?
 
Mos ma ve re, faji 5 minutçit ?
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Mos se do ti them asaj qe ti dhe ajo beni girli-virli te cepi i pallatit
 
Mos me stressoni.

Se cik jam vet e gjitha nje stress... ?
Dhe me fatin qe kam un... no comment.
Pse niset robi me kaq shum ankth? Me mir trri nshpi dhe te axhornoj abonamentin e netflix.
 

Lindii

Antarë i Respektuar
Mos u shoqëroni me shtresen politike të 30 vjeteve?‍♂️ndihesh i njollosur KUJDES
mos mos mossssss?‍♂️
 
Mos bej kot.
 
Top