Fillo nje dialog me fjalen "Mos"

Ledia

❤Shkodrane❤
Jeta e tjetrit , eshte e tjetrit ... qe nga momenti qe s na lidh gje me dike , s kemi asnji te drejte ta gjykojme .. per mire apo per keq🙂
Fiks.por nese ngacmon dike prit dhe reagimim nga ai person 😉
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Fiks.por nese ngacmon dike prit dhe reagimim nga ai person 😉
Varet ... personalisht me duket vetja me i adhurueshem virtualisht , kur flas me vete . 😜
Ne realitet s me degjon njeri ... ketu ndodh e kunderta .. te lexojne te gjithe kur flet me vete dhe me e bukura eshte se mendojne se u drejtohesh atyre 😁
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Varet ... personalisht me duket vetja me i adhurueshem virtualisht , kur flas me vete . 😜
Ne realitet s me degjon njeri ... ketu ndodh e kunderta .. te lexojne te gjithe kur flet me vete dhe me e bukura eshte se mendojne se u drejtohesh atyre 😁
Ti je yll mar😋😂
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Mos u mërzit!
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Mos u bo si puqerr, behu lule
 
Top