Fillo nje dialog me fjalen "Mos"

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Mos ,mos,mos po te thom😝
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Mos pershkruaj cdo gje ne detaje se behesh i lodhshem,por mos harro te thuash thelbin.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Mos i gjyko njerzit gabim.
 
Redaktimi i fundit:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Mos e hidheroni asnje zemer,sepse do hidhroni zemren tuaj.
 

Lauri

Anunnak
Mos me le vetëm se kam frikë. 👀
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Mos u beni arrogant dhe të përbuzni të tjerët. Nëse keni patur fatin ta keni pasur të lehtë rrugën e jetës për të pasur nje familje dhe për të qënë dikushi në jetë kjo nuk ju jep asnjë të drejtë të përbuzni ata që nuk paten rrisk te jen aq te plotesuar sa ju por që në mënyrën e tyre përpiqen t’ia dalin çdo ditë.
 
Top