Dekoltetë që e meritonin një Oscar

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
1456737656charlize.jpg


Charlize Theron ishte një prej aktoreve që tërhoqi më shumë vëmendjen në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Oscar ditën e dielë. Aktorja u shfaq në tapetin e kuq me një fustan shumë elegant të Dior-it dhe me një dekolte shumë të hapur.

Por, fituesja e çmimit Oscar në vitin 2003 me interpretimin e saj në filmin “Monster” nuk ishte e vetmja që habiti me dekoltenë e saj.

Sofيa Vergara, Olivia Wilde, Brie Larson apo Jennifer Lawrence ishin disa nga aktoret e tjera që guxuan me veshje të hapura.

/ Top Channel

sofia-vergara.jpg


olivia-wilde.jpg


jennifer-lawrence.jpg


brie-larson.jpg


sophie-turner.jpg
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Dekoltetë që e meritonin një Oscar

Po talleni kshu apo c'fare....e c'kane per Oscar k'to dekolte pa lidhje !?
 
Top