Dashuri, arratisje dhe rikthime: Mes Bonuçit e Juves futet PSG

WxP

Antarë i Respektuar
Ishte vera e vitit 2010, Juventusi niste epokën Del Neri dhe bashkarisht edhe atë të Paratiçit e Marotës. Të tre erdhën në bllok nga Sampdoria, që sapo ishte kualifikuar në Champions. Më 1 korrik, Leonardo Bonuçi merrte një biletë vetëm vajtje nga Bari drejt Torinos: qendra e skuadrës së Venturës bashkohej me bardhezinjtë për t’u […]

The post Dashuri, arratisje dhe rikthime: Mes Bonuçit e Juves futet PSG appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top