C'mendoni per gocat bjonde??

albgrl

GIRLICIOUS
Kam 2 shoqet e mia te ngushta bjonde!!! Te zgjuara shume, mikesha te verteta tamam, te bukura gjithashtu dhe te japin uje ne bisht te luges. Keto nuk mund ti fus ne "thesin" e bjondeve mendjelehta, per vete faktin qe asnje mashkull deri tani si ka trajtuar si kukulla, se lejojne veten ata te trajtohen ne ate menyre.
Edhe ne Shqiperi 1 nga shoqet e mia eshte bjonde dhe nje tjeter eshte gjys bjonde. Te dyja dhe keto jane te bukura dhe te zgjuara, sidomos njera prej tyre.
Nje bjonde tjeter qe e kam njohur per shume shume kohe mund te them qe eshte nje nga femrat me te bukura dhe me te shkatheta qe kam njohur ne jeten time.
Mendoj se femra trajtohet ne ate menyre qe ia lejon vete vetes se saj, nuk e vendos ngjyra e flokeve ate.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Une vdes per to :gjujpeshk: por keto te shkretat si zakonisht akoma se kan kuptuar :lexim:
 

shantal

Anëtar i ri
... pse ska brune mendjelehta sa te duash ashtu sa ka dhe bjonde ,, ja keto jane paragjykimet e njerzve ,, nga ngjyra e flokeve pppppffffffffff ...
 

njoni

llahtaria vete
Un kam pas me teper te dashura bjonde se sa brune. Me bjondet ja kaloja shum mire, me brunet rrija e grricja nervat perdite.

i like bjondet..
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Edhe kjo e mplakjes me duket nje nga legjendat e shumta qe jane perhapur mbi bjondet. Se po ta marrim holle-holle, ka shume brune qe i dorezohen shume shpejt kalimit te viteve. Bjondet natyrale mund te jene terheqese per disa aspekte, por edhe une jam me teper e orientuar pas bruneve (mbase ngaqe jam dhe vete e tille).. s'me kane terhequr ndonjehere meshkujt bjonde.
Nuk na thane meshkujt, vertete humbasin kontrollin para nje bjondeje?
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
bjondet jane ato qime verdhat ???
 
Budallaqe
kete mendoj sa here me thone ishte bjonde
 

Mad_Knight

Anëtar i ri
Nashiii problemi i leshve te kokes eshte problem internacional;-P Por mendimi im per bjondet eshte se jan shushka,ah se harova dhe per ato qe nuk jan natyrale jan 2 her budallaqe;P:p
 

ssokoll

Release Yourself
mua me me pelqejn shum me shum zeshkanet sepse me ipnotizojn me inteligjencen e tyre dhe kjo esht kryesorja tek une...te jesh inteligjent me se pari
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
mua me me pelqejn shum me shum zeshkanet sepse me ipnotizojn me inteligjencen e tyre dhe kjo esht kryesorja tek une...te jesh inteligjent me se pari

Kush e tha kete gje aman te keqen
 

ssokoll

Release Yourself
Kush e tha kete gje aman te keqen

hehehe po ashtu esht more cyber...ty mund ta marrish nje bjonde aman sdo kete aspak muhabet...do jete kenaqesi te jesh me te per nja 2 jave por pastaj lodhesh me te...se ska muhabet...

a me nje zeshkane esht kenaqesi te jetosh gjith jeten me te:dance::dance::dance:
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Per bjondet natyrale kam mendim shume te mire,te pakten per ato qe kam njohur une...(se tani qe mendohem njoh disa bjonde natyrale)
Ndersa per bjondet artificiale,sidomos ato te Shqiperise qe as bjonde nuk jane,s'kam asnje lloj mendimi.Thjesht me duken vullgare.
 

Aisha

Anëtar i ri
OOhhhh kjo tem me prek personalishte ,jam bionde natyrale me sy te kalter ,qe nga ndonjehere ngjyra e syve me ndryshon sipas gjendjes shpirterore ku une ndihem ...
Ketu asnje nuk me thoshte qe dukem si shqiptare ,me thoshin gjermane o ruse o moldave ,ku mua me hipnin nervat...
Nuk pranoj te me thone qe nuk jam inteligjente ,sepse mua per veten time me mjafton kaq sa jam ,te tjerve kur nuk i shkon interesi tyre je gjithmon injorante ,si te jesh bionde o brune ...
sa per meshkujt eshte nje problemi tyre qe ndihen keshtu para femres bionde ,ka nga ata qe dine te konsiderojne femren per ate qe eshte e jo per ngjyren e flokut o te lekures ...
Qe biondet bien me shume ne sy ,jam dakord eshte nje veti e natyres ....
 

eleneida

Antar Aktiv
un nuk po flas se jam laramane hahaha.......bjondet jane te embla,engjellore,por brunet jane seksyyyyyyyyyyyyyyyyyy ..........por ama dhe bjondeeeetttttttt jane seksssssyyyyyyyyyyyy..........hehehehehe..............pastaj femrat shqiptare jane shum te bukura apo gaboj?????????????
 

Aisha

Anëtar i ri
un nuk po flas se jam laramane hahaha.......bjondet jane te embla,engjellore,por brunet jane seksyyyyyyyyyyyyyyyyyy ..........por ama dhe bjondeeeetttttttt jane seksssssyyyyyyyyyyyy..........hehehehehe..............pastaj femrat shqiptare jane shum te bukura apo gaboj?????????????

Pajtohem me kete ide ...
 

Lauri

Anunnak
un nuk po flas se jam laramane hahaha.......bjondet jane te embla,engjellore,por brunet jane seksyyyyyyyyyyyyyyyyyy ..........por ama dhe bjondeeeetttttttt jane seksssssyyyyyyyyyyyy..........hehehehehe..............pastaj femrat shqiptare jane shum te bukura apo gaboj?????????????
Biondet jane te embla, brunet jane sexy.Po laramanet si jane??
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
i kom fiksim se kan leshin e verdhe ato :)
 

ANGEL BLUE

Anëtar i ri
Nuk kam arritur kurre te paragjykoj dike nga ngjyra e flokeve , personalisht me terheq cdo njeri i zgjuar dhe nuk do me bente confuze ngjyra e flokeve...
 

korado

President
Mua personalisht me pelqejne me shume brunet
 

Askushius_DK

Anëtar i ri
MOSSsssssss ...... cfare fatkeqsie , pse nuk thoni ju qe jetokam mes femrash fycka dhe jo inteligjente une ketu ne Danmark hahaaaa..!!!! (sipas disave ketu )

Me hiqni vetem nje kurjozitet : Si ka mundesi qe brunet lyhen bjonde dhe bjondet shume rralle lyhen brune ???!!!
 

baby doll

Sw33t d0LL
Une jam bjonde me kacaurrela....njoh ca bjonde mendjelehta por edhe brune me te njejtat karakteristika.....varet nga njerezit.....
 
Top