C'mendoni per gocat bjonde??

sherrxhija

FEMER ME TAKTIK
Bjonde jam vete...vertet ne franc e perdorin shum kete: tu serais pas un peu blonde toi? hahahahahahahahahahahahahha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Ku ka sot goc brune! Gjitha me vet deshir po behemi bjonde:D
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

No like :D
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Bjondet jane rrezelluese. Le te dalin 1 mij batuta e barcaleta, atyre s'ua merr njeri sharmin qe kane. :aku:
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Soul eshte bjonde.. :p

Si bjonde origjinale ne kaq vite jete me jane merzit...kete vit po mendoj ti bej kuqo-portokal :p e te mendosh qe me keto ngjyra te tallnin dikur si kuqke,kuqo etj ahaha

Persa i perket temes femrat e ashtu e kane ne natyre te bejne si 'budallacka te lezecme' :p pavaresisht ngjyres por nje eshte e sigurt qe meshkujt hutohen fare perball nje bjondine :love1:
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Soul eshte bjonde.. :p

Si bjonde origjinale ne kaq vite jete me jane merzit...kete vit po mendoj ti bej kuqo-portokal :p e te mendosh qe me keto ngjyra te tallnin dikur si kuqke,kuqo etj ahaha

Persa i perket temes femrat e ashtu e kane ne natyre te bejne si 'budallacka te lezecme' :p pavaresisht ngjyres por nje eshte e sigurt qe meshkujt hutohen fare perball nje bjondine :love1:

Haha. Jo jo jam objektive. Ne fakt une kam qene per nje kohe te gjate tek grupi Ngjyr karrote.madje mkujtohet kur mi kapnin flioket shoqet me thonin i ke si floke kukulle. Lol. Me vone me ndryshuar por normal nga bjondet akoma anoj. Por sh larg bjondeve rrezellitese :( :p
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Shpresoj te me shkojne e te me thone shoqkat njejte si ty Soul edhe pse tani per tani ato insistojne ti mbaj sic i kam se pastaj ke do ngacmojne ne cdo gafe qe bej-me ahaha..E shikon edhe shoqkat sipas interesit lool :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Per gocat bjondje mendoj qe s'ka si brunet :p
 

Lauri

Anunnak
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Meshkujt pelqejne bjondet, por martojne brunet..:)
 
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Biondet natyrale Bukuroshe komplet.

Kot skane dale dhe barcaletat per biondet dhe policat :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

E c'fare duhet te mendojme kshu.... njerezit nuk percaktohen nga ngjyra e flokeve.

- Shoqkat....k'te se paskam degjuar ndonjehere, do jete accent i bjondeve. loool
 
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

I bejne me pas brune lool se pretendohet qe behen me serioze! :p

Bie posht e ky mit ahaha

Na marrsh te keqen o Marla ,shtrrige brune lool lol

Shif se ti ben perjashtim rastet si ty jane 1 ne 1 milion bionde budallaqe Lol
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Hahah te kane lene shije te hidhur ato natyralet si duket.. :p Shaka moj po he :D

Rrofsh qe na bere dhe Bukuroshe lool lol
 
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

O biondeeee une thashe qe ti je e vecante je 1 bionde e zgjuar ne mes te 1 milion bionde budallaqesh lool
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Profesori i psikologjise socale Thierry Meyer, thote se kur meshkujt jane duke bere muhabet me bjondet,hyn ne “loje”bindja qe: bjondet jane shume te bukura por thone gjera pa sens.Duke menduar keshtu,mashkulli harron vetveten dhe i ben ai budalliqet.
[te kerkoj falje qe po te citoj] Zana1 eshte shembulli qe nuk vlen vetem per bjondet.
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

O biondeeee une thashe qe ti je e vecante je 1 bionde e zgjuar ne mes te 1 milion bionde budallaqesh lool

Ti me therret por harron faktin qe po i flet nje bjondine lool :p

I respektueshem mendimi jot per debilet gjithsesi lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??


Një koleg i punës thoshte njëher për bjondinat: Të premten iu tregon diqka, kurse të hanën qeshin mbi atë. (dmth me vonesë i kuptojnë gjerat...) haha...Ps. Kerkoj falje që mos te lendohet kush, kush eshte bjondine :D
 

Quku

Marakli Krapit

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

gjys bjonde ishe edhe ti ne foto ;)

lol une nuk futem tek bjondet :p
gjithsesi po beja shaka....por ato femra qe behen bjonde dhe ben shume kontrast me tiparet..me duken thjeshte vulgare :D
 

Lauri

Anunnak
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Bjondet si cabriolet. Te gjithe meshkujt i perqejne makinat cabriolet, por nuk i blejne. Preferojne ti marrin me qira..:p
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

une di qe meshkujt vdesin per bjondet...kot i kane keto qe thone :p
 

Quku

Marakli Krapit

Quku

Marakli Krapit
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Iahhhh mos renca ne dore tende
si me ra ne dore te hasmit lol

Ja he burrnesh se ste baj njaq keq lol
 
Top