Cila eshte gjeja me e rendesishme…?

Te paret dy yjet e mi
Mami, mbesa, putulushja logel, nipi
Te dytet miqte e mi, ata qe mi do shpirti e vec te miren dua tju degjoj

Kaq!
 
  • Puç
Reactions: D.
Tema flet se cfare kemi mesuar nga jeta.
Mua me merr ne qafe sinqeriteti. Kam mesuar se duhet te jeme me katil...me shume distance, me pak kofidence, ti pres drute me shkurt njerzeve 🤷
 
Jam nje e keqe e domosdoshme per ata qe me duan dhe jam fare e keqe per ata qe me shohin si duan dhe jo si jam .
Jam e sinqerte ne jete duhet te jesh hipokrite .
Jam e drejteperdrejt ne jete u dashka me qen draper .
Et etj flas real dhe virtual eeee.

Sidoqoft qe ta mbledhin mendjen te dyja palet un jam kjo qe jam dhe nuk ndryshoj per njeri.

E dua shume veten per ta zevendesuar me dike tjeter 😬
 
Top