Chelsea, vajza e Bill Klinton nis punë si gazetare në NBC

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
chelsea_clinton-300x259.jpg


Chelsea Clinton, vajza e ish presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton dhe e Sekretares aktuale të Shtetit në SHBA, Hillary Clinton do të shfaqet në televizion si gazetare.
Ajo do të nisë punën në televizion si reportere në serinë informative “Making a Difference” në kanalin NBC.
Nuk ka asnjë interes që të bëhet yll televizioni, thjesht do të tregoj histori, do të jetë e angazhuar me reportazhe, ka shpjeguar presidenti i NBC, Steve Capus, pas një takimi që ka pasur me Chelsea Clinton.
B:lajmifundit
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Pe: Chelsea, vajza e Bill Klinton nis punë si gazetare në NBC

E kesaj ti thuash: ''Me mire e ema se e bija'' :)
Uroje te behet nje zonje e rende si nena e saj.
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Chelsea, vajza e Bill Klinton nis punë si gazetare në NBC

Ndoshta eshte ai kompleksi i te qenit femije e dy prinderve VIP :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Chelsea, vajza e Bill Klinton nis punë si gazetare në NBC

Kjo e ka rrugen e jetes te hapur dhe me gjase shume shpejt do futet edhe ne politike
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Chelsea, vajza e Bill Klinton nis punë si gazetare në NBC

E padrejte :(

Te isha une bija e Billit do blija gjithe tv :D
Skenaqem me gazetare e thjeshte pfff.
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Chelsea, vajza e Bill Klinton nis punë si gazetare në NBC

E padrejte :(

Te isha une bija e Billit do blija gjithe tv :D
Skenaqem me gazetare e thjeshte pfff.

e pangopur :p
 

El'Mejor

Daja
Pe: Chelsea, vajza e Bill Klinton nis punë si gazetare në NBC

Po mire e ka , edhe mos pije uje ne emrin e prinderve ...
Por te krijoje karakterin e saj , qe nje dite kur te mos jene me prinderit te mund te ece vete ...
 

gocqejfi

Anëtar i ri
Pe: Chelsea, vajza e Bill Klinton nis punë si gazetare në NBC

Ka shume gjasa qe te behet gazetare e njohur ne te ghithe boten.:):):
 
Top