• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë është dinjiteti?

Është një e drejte natyrore,humane, ligjore që shpesh shkelet me këmbë.
Por nuk duhet as të imagjinohet të shkelet ky dinjitet edhe për së vdekuri.
iPiccy-collage-7-442x249-1.jpg
 
Nuk kam fjale, para pak oresh po e lexoja si lajm, u tmerrova. Nga pamjet te jep pershtypjen e nje thertore. Shendetsia e ... e Rilindjes🤬🤬
 
Shoku, larg politikës. Se as PD nuk ja la shëndesinë të lulëzuar.
Kap njërin përplas mbi tjetrin.
Këtu po trajtohet njeriu me keq se një kafshë.
 
Ne respekt te atyre qe solle me foto, mos te bejme krahasime apo politike. Jo PD te ishte ne Pushtet, por edhe Vellai im te ishte Rama apo Basha, me karakterin qe kam, me ato foto do e kisha ... ne nje M te madhe.
 
Bëhet fjalë për të vdekurit që lëshohen për token si një thes me patate.
Nuk po cekin prob. pse e qysh po vdesin. Ky është është një prob tjetër.
 
Private conversations
Help Users
    Top