Çfarë është dashuria??

Nuk e kam shkruar une ate ... me kane vjedhur accountin😜
Lëri ato ti se unë shoh përtej asaj që shoh 😝
cat kitty GIF
 
Besoj qe eshte gjeja me e bukur, dhe gjeja qe te ben me budalla se asgje!!
 
Doze e konsumueshme hormonale ! Vjen nje moment qe organizmi nuk e prodhon ne sasine e duhur dhe perqiqemi ta marrim ne forme suplementi ! Asnjihere e mjaftueshme dhe gjithmone e demshme kur merret ne doza me te medha se sa mund te perballohet !
 
Doze e konsumueshme hormonale ! Vjen nje moment qe organizmi nuk e prodhon ne sasine e duhur dhe perqiqemi ta marrim ne forme suplementi ! Asnjihere e mjaftueshme dhe gjithmone e demshme kur merret ne doza me te medha se sa mund te perballohet !
Tani e kuptoj se sa me fat qenkammm,qe jam ndare nga ty. :(
Te quash dashurin .hormon. :p
 
Ndjenja me e bukur qe ekziston
 
Dashuria esht detaji me I vogel por deshira me e madhe t thuash t dua!
Dashuria esht motivi I shpreses..esht si nje det,,,gjithkush mund t zhytet,por ai qe sdi Te notoj mund dhe t mbytet…Mendoj se :
dashuria eshte dashuri...askush nuk ka mundur ta perkufizoj dot me fjale....eshte dicka qe ndihet...dhe as shkruhet e as rrefehet!!!
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 2 25.0%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 5 62.5%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 5-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top