Çfarë është dashuria??

Lauri

Anunnak
"Çfarë është Dashuria? Unë takova në rrugë një njeri shumë të varfër, i cili ishte në dashuri. Kapelja e tij ishte e vjetër; palltoja tepër e përdorur; uji i përshkonte këpucët, dhe... yjet përmes shpirtit të tij kalonin"
60065_507633099268562_1489036966_n.jpg
Viktor Hugo
 
Kemi me 10tra tema ku pyesim c'eshte dashuria. E kemi bere telef 🤗
 
Dashuria është ndjenja më e ëmbël dhe e trishtë në të njëjtën kohë që mund të përjetojë një njeri.
Dashuria të tjetërson.
Të jep frymzim,oksigjen.
Të lumturon,të jep shpresë.
Un po flas për dashurinë e vërtetë,jo për ato me interes🤗🤗
 
Kush me merr per doret mu te ma msoje se sdi me fjal un vec me vepra 😁
 
“Unë e desha shpirtin tënd me një dashuri që nuk ka asnjë ngjashmëri...
Dashuria më e madhe është dashuria e shpirtit për shpirtin”🕊💜
 
Dashuria eshte i gjo qe te ben dem per shendetin mendor e fizik

Flm
 
Dashuria eshte kercenime me amputacione pjes trupi qe me mjes 😂
Screenshot_20220602_105859.jpg
 
Dashuria është perde për syt lol 🤣
 
Dashuria është prov.
Doni t'a dini, atëherë provoni 💞
 
Provoheni dhe mos u beni pishman hic.Po nuk qelloi me te paren,provoni dy,tre e me radhe here,se diku eshte fsheh.
 
Provoheni dhe mos u beni pishman hic.Po nuk qelloi me te paren,provoni dy,tre e me radhe here,se diku eshte fsheh.
Aaa qenka shalqi ,tani e kapisha unë 🤣
 
 • Haha
Reactions: Ivy
Dashuria ? Doze hormonale e konsumueshme .... reagim kimik ne tru . Cdo gje varet nga sasia dhe vendi ku e konsumon... nese e konsumon te gjithen diku , behet varesi e frikshme .. nese e konsumon ne doza te vogla , eshte me pak e dhimbshme . E barazvlefshme me heroinen ... te fut ne endrra e halucinacione kur e merr , por te dhemb ne kocke kur nuk e ke ... ne momentin qe perpiqesh te heqesh dore prej saj , vjen faza e rehabilitimit ... e shmang , e urren , e shan , e perbuz... por e kujton me nostalgji , sepse nuk hoqe dore prej saj por prej endrrave te paperseritshme .
E boll tani , se shume sensitiv u bera 😆
 
Dashuria ? Doze hormonale e konsumueshme .... reagim kimik ne tru . Cdo gje varet nga sasia dhe vendi ku e konsumon... nese e konsumon te gjithen diku , behet varesi e frikshme .. nese e konsumon ne doza te vogla , eshte me pak e dhimbshme . E barazvlefshme me heroinen ... te fut ne endrra e halucinacione kur e merr , por te dhemb ne kocke kur nuk e ke ... ne momentin qe perpiqesh te heqesh dore prej saj , vjen faza e rehabilitimit ... e shmang , e urren , e shan , e perbuz... por e kujton me nostalgji , sepse nuk hoqe dore prej saj por prej endrrave te paperseritshme .
E boll tani , se shume sensitiv u bera 😆
Më hëngërt dheri 🤣
Ohh sa dhimbje lexoj nëpër rreshta 🤣
Married At First Sight Reaction GIF by Lifetime
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 7 29.2%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 33.3%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 12.5%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.2%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.3%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 12.5%
Back
Top