Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
VIDEO/ Rrëfehet Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

screenshot-6_1463076426-3812607.jpg

Bleona Qerreti do të jetë e ftuar këtë të shtunë në emisionin e Kastro Zizos “Rrokum Night me Kastro Zizon”.

Ashtu si në çdo dalje publike të saj, ajo di shumë mirë të jetë qendra e lajmeve rozë, kjo falë deklaratave të forta që jep.

Një prej tyre ishte “Kam shumë kohë pa bërë seks dhe kam shumë kohë pa dëgjuar një mashkull të më thotë “Të dua””, ka thëna Ajo.

Bleona ka zbuluar edhe disa nga mangësitë e saj siç është fakti që nuk di të gatuaj dhe nuk ditë bëjë kafe.

“Kam patur shumë oferta për tu bërë deputete dhe ministre”, ka qenë deklarata tjetër që ka bërë Bleona, intervistën e së cilës do ta dëgjojmë të plotë ditën e shtunë.

Video:
thealbanian
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

obobobobboo.....hajt se nje me shume do qe po he....se mos
 

Abisi

offline✌
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Kjo pa bere sex?
Edhe qeni im t'i kaloj ne rruge,nuk i thote jo :p
 

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Po kjo cne
Vertet po pret princin e kalter?!


Ja ku mka mu
Di te gatuaj, te bej kafen dhe do ti thoja 'te dua' cdo dit
C rendesi ka gjinia perpara dashuris
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Edhe mua m'kane ofruar te behem presidente, por jam overqualified....s'ja vlente si pune!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Edhe mua m'kane ofruar te behem presidente, por jam overqualified....s'ja vlente si pune!

normal ti jeton mes resh....:p
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Waw he mos beni shaka me fatkeqesite e kesaj femre:p
Kjo kishte miq te ngushte gjith yjet d hollivudit!
Lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

U erdhi dita gocave ne Shqiperi e Kosove me zgjedh pune :mace::mace: pastaj thone krize :foot dreqi i rente ne fije sdi kush ne eshte krize apo kerthize :hmm::hmm:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Meqe s"ben seks kjo ,pse se cojne Belonin ne vend te shukuriut..:p (ne mos gaboj kshu e kishte emrin ai)
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Meqe s"ben seks kjo ,pse se cojne Belonin ne vend te shukuriut..:p (ne mos gaboj kshu e kishte emrin ai)

Ti mi amour vishu se po te pa shukriu keshtu te dha ndonje pune ne bashki:p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Meqe s"ben seks kjo ,pse se cojne Belonin ne vend te shukuriut..:p (ne mos gaboj kshu e kishte emrin ai)

Pse mi shukuri e kishte :liber: ma thot menja se eshte asociacion :fiu::fiu::eek:kidoki:USHKURI :gjyshe:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Po sikur do ia merrnin kesaj. Ia aty ne vend do ia linin e rrogen e marrte.
Ehh ska me njerez perfitues sot e te djallezuar.
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

kjo thjesht e ka hobi kete te berin se ka per perfitim cfare fitoj me van damin ?! asnjegje hobi thjesht e dergoj ne krevat me te dmth ne cofte se existonte ministre hobi eh do e merrte me dy duart
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Kam idene qe po ta kishin bere ket ministre integrimi nuk do kishte ngel Shqiperia pa u anetaresu ne cdo organizem nderkombetar :D
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Epo ja ku te na behet Joleza deputete ne te ardhmen..
Imagjino nje trupeshk ka patur oferta per deputete, Boh... c'mban kjo toke.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
oTitulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

O goca ju ka ardhur dita me zgjedh pozita :D

Une nuk jam zheloz kshu qe ju pafsha larte e me larte
 
Redaktimi i fundit:

Aver

.
V.I.P
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Kjo e di sakte se cfare duhet te bej apo deklaroj qe te jete gjithmone ne qender te vemendjes.

Nuk e ka problem nese e shajne apo lavderojne, me rendesi qe te flitet per te. Kjo e mban gjalle.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

u be dhe kjo mah
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Bleon po ja nxer fundin qitash!femer e bukur po cdo dit po ja humb imazhin vetes me keto budallallaqe
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

O Bleone, kush ta ka inati ju shterroft meraku e mos i punofte takati :druprapanice: Te pafsha lart e me larte, ne maje, mu ne maje te pafsha :mendim:
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

lol Epo ta gzosh postin :p
 
Top