Balla nxjerr videon e Bashës në det, por kreu i PD është në zyrë

WxP

Antarë i Respektuar
Përmes një video të postuar në facebook, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka ‘zbuluar’ vendndodhjen e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. “Ja pse nuk i donte zgjedhjet më 30 Qershor Luli. Po kështu edhe Ilir Meta, Monika dhe Saliu. Sot është dita t’i ndërshkojmë me votë!” shkruan Balla, ndërsa poston një […]

The post Balla nxjerr videon e Bashës në det, por kreu i PD është në zyrë appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top