Angelina Jolie anoreksike, Brad Pitt i bën presion: Dua divorcin

Love

βeℓℓe â๓e
126390346243di090812a041scanpix.jpg

Gjatë muajve të fundit Angelina Jolie ka qenë gjithnjë e më e distancuar ndaj vëmendjes mediatike dhe asaj të fansave të saj. Aktorja e njohur globalisht për bukurinë dhe fizikun e saj, e lakmuar nga të gjitha femrat për jetën si në përralla, martesën ideale dhe stilin e jetesës, po kalon një periudhë të vështirë, ndërsa peshon vetëm 40 kile.

Sipas revistës amerikane “Star”, aktorja po përjeton edhe njëherë makthin e anoreksisë. Situata shëndetësore e saj është aq e rënduar sa bashkëshorti, Brad Pitt, edhe pse vazhdon të jetë kokë e këmbë i dashuruar me yllin e kinematografisë, e ‘kërcënon’ se do të ndahen nëse kjo e fundit nuk pranon të kurohet dhe të marrë mjekimet e duhura.

Kjo betejë e Brad Pitt me gruan e tij ka më shumë se një vit që vazhdon dhe si rrjedhojë edhe martesa e të dyve ka qenë në ngërç për të njëjtën periudhë.

Burime për revistën thonë se aktori ‘nuk kishte ndërmend të shihte nënën e fëmijëve të tij që vetvritej’, ndërsa ishte shumë i shqetësuar edhe për fëmijët, që ishin viktima të kësaj situate dramatike.

Aktorja është 1,72 cm e gjatë dhe thuhet se peshon 37,5 kg.shqiptarja.com
 
Titulli: Angelina Jolie anoreksike, Brad Pitt i bën presion: Dua divorcin

:( Sa e trishte.
Kesaj femre i kane rene shume mbi trupin dhe mendjen te perballoj,nga ana shendetsore.
POr kjo duhet te behet motivim pozitiv deri ne fund per gjinin e bukur.
Qe ne jete luftohet dhe fitohet deri ne fund .
Duhet T"ia dale,duhet ta marri veten ,dhe mos perfundoj ne nje ana-oreksi te tmerrshme kockore.
 
Titulli: Angelina Jolie anoreksike, Brad Pitt i bën presion: Dua divorcin

Po me ben pershtypje presioni i Bradit , ne k'te rast....a thua te jete mashkull kaq naiv! :drumepre:
 
Titulli: Angelina Jolie anoreksike, Brad Pitt i bën presion: Dua divorcin

Po me ben pershtypje presioni i Bradit , ne k'te rast....a thua te jete mashkull kaq naiv! :drumepre:

Une mendoj Zana qe Brad-i i ben presion me divorcin qe ta detyroj te kurohet dhe jo se ne te vertete mendonte ndahet nga Angelina.
 
Titulli: Angelina Jolie anoreksike, Brad Pitt i bën presion: Dua divorcin

Gjynaf se duket nje femer me karakter te forte. po kot nuk eshte semundje qe te con ne vdekje anoreksia. vertet dicka e trishte.
 
Titulli: Angelina Jolie anoreksike, Brad Pitt i bën presion: Dua divorcin

keta eshte gjynat nese ndahen se jan cift se nuk jan ndar sa vite.


p.s loverboy te kujtohet se thoje e mendonin Brad Pitt e martoheni me Petritin! shiko se gjerat rretullohen lol lol
 
Titulli: Angelina Jolie anoreksike, Brad Pitt i bën presion: Dua divorcin

Ka disa vite qe shkruhet do vdesi sot do vdesi mot,do ndahen sot do ndahen mot dhe asgje....edhe kur ajo vuante e luftoi kancerin e gjirit prap u thane te njejtat gjera megjithate ishte Brad ai qe e mbeshteti e i qendroi prane.Eh tani ndoshta nuk meret me ndonje bamiresi te rradhes etj e kshu i bejne cik reklame se shume ne heshtje ka rene...
 
Titulli: Angelina Jolie anoreksike, Brad Pitt i bën presion: Dua divorcin

Gjynaf se duket nje femer me karakter te forte. po kot nuk eshte semundje qe te con ne vdekje anoreksia. vertet dicka e trishte.

Jo jo, anoreksia te mban gjall, edhe perjetesisht bile, Lol
 
Titulli: Angelina Jolie anoreksike, Brad Pitt i bën presion: Dua divorcin

Une mendoj Zana qe Brad-i i ben presion me divorcin qe ta detyroj te kurohet dhe jo se ne te vertete mendonte ndahet nga Angelina.

Edhe do ta shendoshi ky presioni I divorcit ? Nuk besoj te jete e vertete Gjithsesi .

Angelina eshte dhe ngelet femer e forte , ja del vete .
 
Titulli: Angelina Jolie anoreksike, Brad Pitt i bën presion: Dua divorcin

Edhe do ta shendoshi ky presioni I divorcit ? Nuk besoj te jete e vertete Gjithsesi .

Angelina eshte dhe ngelet femer e forte , ja del vete .

Epo Zanush, ndoshta ai e ka vleresuar se i duhet pakes presion, sido qe te jete edhe une shpresoj qe te i hedh edhe kesaj radhe sepse vec aktore e mire, eshte edhe njeri fantastik.
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top