A mund të mbash një sekret?

Pse jo?
Pse ça u bera une te mos mbaj dot? Kur ngrihet dhe si pyetje sfiduese njehere normal qe pergjigja eshte Po. 😁
Por dhe pa i ditur sekretet mire jam 😁
 
Sekrete ne forume as nk them as nk du tmi thone, me paster pune😎

Sa per jeten jashte vec i shoqe qe e kam qe sa vjet dhe me ate i ndaj gjithe gjerat e mia🤗
Shoqni pr sy e faqe kena plot per nr followersash😂
 
Perfundimisht ose definitivisht sic thone vllaznit tane pertej kufijve .. vetem une s di te mbaj sekrete ne kete forum ! Te gjithe te tjeret qenkan kasaforte sekretesh 😂
 
Perfundimisht ose definitivisht sic thone vllaznit tane pertej kufijve .. vetem une s di te mbaj sekrete ne kete forum ! Te gjithe te tjeret qenkan kasaforte sekretesh 😂
🤣🤣
 
Shprehu soli , mos u ndruaj 😛🤣
Te njejten gjr ka thene dhe Soli 😁
Une agree me ty 😋ndonese soli vertet sekrete nuk nxjerr. perkundrazi ku ta gjej tja fsheh tjetrit, sidomos gjerat personale.

ama ca jane kshu ironira, lajka apo mendime mbi tjetrin i them pa problem 😋
 
Te njejten gjr ka thene dhe Soli 😁
Une agree me ty 😋ndonese soli vertet sekrete nuk nxjerr. perkundrazi ku ta gjej tja fsheh tjetrit, sidomos gjerat personale.

ama ca jane kshu ironira, lajka apo mendime mbi tjetrin i them pa problem 😋
Ku mund te te gjej , se kam nevoje te rrefehem... s kam bere shume mekate jo , thjesht jam pershtatur 😁
A eshte gjynah pershtatshmeria ?
 
Sekrete ne forume as nk them as nk du tmi thone, me paster pune😎

Sa per jeten jashte vec i shoqe qe e kam qe sa vjet dhe me ate i ndaj gjithe gjerat e mia🤗
Shoqni pr sy e faqe kena plot per nr followersash😂
Mbaj edhe nje hard disk rezerv se kurr nuk i dihet 😋
 
 • Më pëlqen
Reactions: NGU

Konkursi Letërsisë

 • 1-"Te dua jete"

  Votat: 4 11.4%
 • 2-My love

  Votat: 11 31.4%
 • 3-Ashik

  Votat: 4 11.4%
 • 4-"Nje shoqeri si e jona"

  Votat: 6 17.1%
 • 5-Jete.

  Votat: 10 28.6%
Back
Top