A mund të mbash një sekret?

Unë për vete i mbaj.
Ato që më tregojnë, i di vetëm unë... dhe mbeten aty.
Por të tjerët nuk i mbajnë, ato që u them.
 
+1 😅
 
Si të dalë jashtë 32 dhëmbëve, nuk është më sekret. Edhe muri ka vesh - thonë 🤷‍♀️
 
Kam ruajtur shumë sekrete,edhe në Virtual madje 🙂,dhe personalisht i kam shumë inat personat që krijojnë konfidenca dhe në momentin e parë që zihen ua nxjerrin lakrat sheshit njëri tjetrit 😊
Pavarësishtë situatave në këtë aspekt jam besnike si natyrë 🙂
 
Ore po kush i nxjerr keto sekrete se ju te gjithe po thoni qe nuk nxirrni 🤣🤣🤣
O Zot sa gallate jeni 😁
😂
Une sedi se ku jane kto sekrete, kaq vite ktu e nk msova i gje lol
Ate qe themi sot se themi neser
Kte ka virtualiteti
Me nje nick te ri te hysh ndryshon gjithe jeta virtuale e jotja😂

Po qe une te besoj shume ty, vetem ty! 😁
 
😂
Une sedi se ku jane kto sekrete, kaq vite ktu e nk msova i gje lol
Ate qe themi sot se themi neser
Kte ka virtualiteti
Me nje nick te ri te hysh ndryshon gjithe jeta virtuale e jotja😂

Po qe une te besoj shume ty, vetem ty! 😁
Tema nuk eshte per forumin dhe virtualitetin.
Flet per jeten tone pertej ekranit.
 
Virgjëreshat në përgjithësi kështu janë ♥️♥️♥️ama në përgjithësi 😁♥️
Shoqen time më ngusht e kam te shenjes virgjiresha, Jemi per njera tjetren gjithmon dhe per cdo gje, perfshir sekrete. Se di ne pergjithesi por unë dhe ajo Jemi njelloj ♥️
 
Shoqen time më ngusht e kam te shenjes virgjiresha, Jemi per njera tjetren gjithmon dhe per cdo gje, perfshir sekrete. Se di ne pergjithesi por unë dhe ajo Jemi njelloj ♥️
Unë shoqe të ngushtë besnike e kam patur të shenjës Luan
Ama Virgjëreshat jan si motra me njëra tjetrën 😊♥️
 
Per njerezit qe dua me shpirt bej gjithcka, por dhe per tjeret nese me besojne ndonje secret di ta ruaj.
Gjer me sot vetem nje personi i kam besuar dhe kurre me ASKUJT.
Nuk eshte e thene nga shenja e horoscopit, por karakteri dhe shpirti njeriut per ti besuar nje sekret dhe te dije ta mbaje ate sekret dhe kur mbaron miqesia a ku di une
Dhe pse jam e bindur se sekretin tend nese ja thua dikujt nuk quhet me sekret.
Kaq ndjej kaq them🙂
 
Sekret është derisa diçka e dinë vetëm dy vetë. Me të tretin nuk është më sekret.
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 9 31.0%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 10 34.5%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 10.3%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 2 6.9%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 6.9%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 10.3%
Back
Top