• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A do lejohet tubimi i Metës në 2 mars? Flet ministrja e Shëndetësisë

Vvetoni

Larguar
Kush proteston neser ne fakt e perkrah Ramen edhe per nje mandat ne zgjedhjet e reja. Nje koalicion per hire te se majtes duket ne horizont me nje PD te dermuar e qe nuk ka as interesimin per te rivalizuar Ramen.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Meta, politikani me pis nga te gjithe. Habitem kush eshte ai njeri qe mund ti shkoje mbrapa
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Se mos te shkon me breckat e Arjan Canit mi lol

Tani se mora vesh oren vendin a do hedhe lleshaj gaz lotjselles?
E shoh une , neser po vishem trashe se do flikershkam ne Kashar
 

DarkLord

SILENT
Kam dy jave duhet me shku diku e spo iki ,se spo gjej kohen
Do vikam te protestokam qe te vij @Darius ne pushtet e te me shtypi koken mua
Mazallah
Ti duhet te vish ne proteste per veten tende ne rradhe te pare, nje njeri qe proteston per mua eshte i gjalle. Se dyti, nuk eshte keq te kesh mik ne pushtet, ke shume lehtesira, psh mund te kapesh me shpulla nje polic, gje qe ti e ke shume deshire 🤣
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Ti duhet te vish ne proteste per veten tende ne rradhe te pare, nje njeri qe proteston per mua eshte i gjalle. Se dyti, nuk eshte keq te kesh mik ne pushtet, ke shume lehtesira, psh mund te kapesh me shpulla nje polic, gje qe ti e ke shume deshire 🤣
Tani une jam oportunisti. Qe ju kam miq te gjitheve si tja bej? lol
 

DarkLord

SILENT
Ti neser hajde dhe te pres te pijme kafen dhe dore per dore, shkojme tek protesta. Sepse thuhet qe do te jete madheshtore, urojme mos te bjere shi se i prishen floket @Moonlight 🤣
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Hallon vetem po e ndaloi per shpejtesi kembesori ai lol
 
Une meten se shof dot me sy
di njeres qe u ben milionera ke lagja ime nga meta dhe lsi!
keta njeres qe i siguruan votat dikur lsi
shperndanin ushqime mjell lek
vetem per votat
per Pd spo flas se i kam me emer e mbiemer
kush organizoi protestat rruges elbasanit
keta tipat i njof me rrenje... pra nuk ja vlen asnjeri sepse te gjithe per lek dhe pushtet luftojne! askush nga ne sdo behet me mire nga kto levizje
shqiperise i duhet nje lider i ri!
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Ledian merre se po u mcefe ke ballkoni Ledias, jo gaz lotsjelles te hudhi Lleshi po dhe granate dore nuk te gjen gjo. Lol
 

DarkLord

SILENT
@Moonlight ku humbe?!
Merre me qetesi se nuk te marrim me zor ne proteste. E rendesishme eshte qe kongresi i partise u mbyll me sukses, dhe neser ne mengjes, ministrja e shendetsise do te deklaroje te infektuarin e pare me coronavirus.
 
Hahahaha ikim fshehtas. Mos i trego njeriu vetem une e ti e gjithe forumi
Na vjen darius me shkop gome lol
se kta demokratet nuk falin kur vjen puna ke drruri lol
 
Top