Xiaomi i ri me 5G

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Xiaomi do të hedhë në treg së shpejti një telefon që do të jetë i gjithi i mbuluar me ekran dhe do të ketë 5G.1569542049781.png


Celulari në fjalë ka për të qenë i gjithi i mbuluar me ekran,dhe që do të ofrojë shumë gjëra, mes tyre diçka që iPhone i fundit nuk e ka, si rrjeti 5G.

Xiaomi Mi Mix Alpha ka nisur tani të prodhohet në masë dhe do të hidhet në treg në dhjetor të këtij viti.

Ky telefon do të jetë i gjithi i mbuluar me ekran në pjesën ballore dhe anësore, por edhe prapa do të ketë një ekran të dytë që do të përdoret për selfie.
 
Top