Veshje per vit te ri...

sherrxhija

FEMER ME TAKTIK
hello te gjithve!!
Shpresoj tja kaloni te gjithe mire...

Duke u menduar per vitin e ri, thash tju merja nje mendim per veshjen e kesaj nate te bukur :D

Djem dhe juve ipni nje mendim si e dahsura juaj do te preferonit tu vishte...


Gjithe te mirat!! _sherrxhija_:ciaoo:
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
aman do vesh i pal tuta i xhup sdo e kem menjen ke veshja per vit te ri se do jem i zene me pijet ;) veshja do jete gjeja me e fundit qe do me shkoje nder mend se kam kohe pa pi long po djeg motorr
 

2ntythree

Anëtar i ri
ore une thahs te ipni ca mendime per mua jo per veten e juj!! lool
unë psh vdes për gocat që vishen me nai jelek lart ene këmishë të bardhë poshtë dmth të ngjashme me kamerieret
pastaj nga mesi e poshtë pantallona ose mini shkojnë njëlloj po sigurisht që mini të bie pak në vete osë të heq trunin me e thone popullorshe :D
 
aman do vesh i pal tuta i xhup sdo e kem menjen ke veshja per vit te ri se do jem i zene me pijet ;) veshja do jete gjeja me e fundit qe do me shkoje nder mend se kam kohe pa pi long po djeg motorr

njelloj si angel vetem se do vesh pantallona :D
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
me te kuqe dhe te bardhe ka lezet...
psh: bluze ekuqe..xhup i bardhe..xhinsa te ngushta...cizme te bardha/kuqe....
po deshe dhe kapucin e plakut te vitit te ri..............:eek:k
 

eldi

trafikante
cmund te veshesh!!!!
te brendshment i di vet ti.....
te jashtmen, mendoj cizme deri tek gjuri, fund te shkurter dhe nje xhaket te shkurter dhe poshte saj te veshesh nje bluze qe jaka te jet ne forme syri
kete veshje do bej personalisht.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Nje dekolte te bukur dhe nje fustan elegant...Keto do vesh une.Nese do ma kete qejfi te dal per te festuar jashte,ne te kundert tuta e kanatiere siç rri neper shtepi.;) ;) Por do i fus te brendshme te kuqe,se ato s'duhet te mungojne naten e vitit te ri...:D
 

baby doll

Sw33t d0LL
me te kuqe dhe te bardhe ka lezet...
psh: bluze ekuqe..xhup i bardhe..xhinsa te ngushta...cizme te bardha/kuqe....
po deshe dhe kapucin e plakut te vitit te ri..............:eek:k

shume sugjerim i bukur ky me pelqen shuuume:ciaoo:
 

capkenja

Anëtar i ri
ate nate me te kuqe duhet te vishesh tamam tamam.duhet ti pershtatemi festes.
 

sherrxhija

FEMER ME TAKTIK
FLm shume te gjithve!!
nuk e di akoma por po shifja nje pale patallona lekure :D

shofim ...

ne qfskeni isa mendime per te dhone veni nje foto !!
 

*Linda*

Lost out in the desert
Varet se ku do festoj, ama gjithmone duke qendruar besnike me ngjyren e kuqe:p
Mendoj nje fustan te kuq, pallton, take. Ah po.. kapucin e babagjyshit :eek:k
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
LOL une te dashuren ate nate do ta doja me nje komplet nga sexy me asgje me teper te veshur LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
hhahahaaahhahaahhahahaah po na ve n foto kot per te pare guston :p

Po moj si jo ja urdhero
HTML:
http://ecx.images-amazon.com/images/I/4103DamwzkL._SS500_.jpg
 

3R1

rremujaxhije:P
Nje dekolte te bukur dhe nje fustan elegant...Keto do vesh une.Nese do ma kete qejfi te dal per te festuar jashte,ne te kundert tuta e kanatiere siç rri neper shtepi.;) ;) Por do i fus te brendshme te kuqe,se ato s'duhet te mungojne naten e vitit te ri...:D
te njejten gje edhe une si bianca x te brendshmet..
x te jashtmet nje pal xhinkse e nje bluz,thjesht krejt..:D
 

sherrxhija

FEMER ME TAKTIK
Titulli: Veshje per vit te ri...

po nje pale patallona lekure GUESS me nje bluze me pak tyl sexy nuk ju duket mie? ah dhe pal kpuce elegante GUESS :D sme dket keq :p
 
Top